21 marca uczniowie klas drugich wyruszyli na wspólną grę terenową ulicami Gdyni w ramach podsumowania projektu „Ścieżki gdyńskie.” Dzieci sprzed budynku szkoły uroczyście pożegnała Pani dyrektor Alicja Przybylska, która wręczyła przedstawicielom klas pierwsze zadania od „Rybki Gdynki.” Każda klasa musiała pokonać określoną trasę ulicami Gdyni, na których to czekały na dzieci rozmaite zadania. Za prawidłowe odpowiedzi uczniowie otrzymywali w nagrodę literki. Trasy wszystkich klas prowadziły do Bulwaru Nadmorskiego, do pomnika gdyńskich rybek. Tu wspólnie ułożyliśmy hasło naszej wędrówki i przy akompaniamencie gitary pani Małgosi odśpiewaliśmy piosenkę „Morze, nasze morze.”

Jako że dziś pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, na plaży czekały na dzieci kolejne atrakcje. Uczniowie zmagali się w międzyklasowych konkurencjach sportowych. Rywalizacja była bardzo wyrównana. Wszyscy doskonale się bawili. Na koniec było oczywiście słodkie co nieco oraz upominki, które będą przypominały wszystkim te wyjątkowe chwile.