W dniach 4-5.04.2017r na obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu odbył się turniej piłkarski „Nasze Euro”, w który wystąpiły reprezentacje gdyńskich szkół podstawowych.

W kategorii dziewcząt nasze piłkarki zajęły II miejsce, przegrywając po dramatycznym meczu z późniejszymi triumfatorkami z SP 48 2:1. Tytuł najlepszej bramkarki turnieju zdobyła Daria Kłopotek-Główczewska, a najlepszym strzelcem zespołu była Ewa Złoch. Pozostałe zawodniczki zespołu to: Oliwia Freiberg, Oliwia Kurowska, Klaudia Gawin, Zuzia Pabich, Natalia Wierzbicka, Nina Wohs, Nela Gwiazda, Ida Czapnik.

W rywalizacji chłopców po wygraniu grupy w  pierwszym dniu turnieju (zwycięstwa z SP 26 – 19:0, z SP 46II – 13:1 i remis 4:4 z SP 46 I), i awansie do najlepszej czwórki gdyńskich drużyn, drugi dzień nie był już tak szczęśliwy. Po porażce w wyrównanym półfinale z SP 11 –  5:3 i niepowodzeniu w meczu o III miejsce – porażka 6:1 z SP 6 Gdynia, zajęliśmy IV miejsce, tym bardziej cenne, że trzon drużyny stanowili uczniowie klas czwartych i piątych.
Gratulacje dla wszystkich uczestników.