Serdecznie zapraszam wszystkich rodziców uczniów stojących przed wyborem przyszłej szkoły (ósmoklasistów) na szkolenie online pt. „Jak wspierać dziecko w wyborze przyszłej szkoły ponadpodstawowej?”, które odbędzie się 04.10.2021 (przyszły poniedziałek) o godzinie 17:15.

Link do spotkania dostaliście Państwo na maila.

Webinar poprowadzą Gdyńscy Doradcy Kariery, a w programie przewidziano m.in.
– przekazanie informacji o technicznych aspektach rekrutacji,
– przedstawienie oferty edukacyjnej Gdyni (jakie ścieżki edukacyjne możliwe są po ukończeniu szkoły podstawowej),
– wskazanie narzędzi online przydatnych przy wyborze szkoły,
– jakie postawy rodzica wspierają dzieci w wyborze kierunku kształcenia.

Dodatkowo załączam ulotkę informacyjną dot. indywidualnych konsultacji dla uczniów oraz/lub rodziców prowadzonych przez Gdyńskich Doradców Kariery. Spotkania odbywają się cyklicznie w pierwszy poniedziałek miesiąca w Infobox.

Z poważaniem,
Ewelina Mężeńska