W dniach 23.10.23r.-27.10.2023r. W naszej szkole odbył się Tydzień Dobrych Relacji. Codziennie organizowane były rożne aktywności. W poniedziałek uczniowie losowali pozytywną myśl/ zadanie do wykonania. Przy wejściu do szkoły pojawiły się wykonane przez uczniów plakaty na temat dobrych relacji, koleżeństwa i przyjaźni. Dzieci z klas IIa i IIc przygotowały kartki z życzeniami dla seniorów. Kartki i odwiedziny uczniów w Domu Samopomocy sprawiły im przyjemną niespodziankę. We wtorek wykonane zostały wesołe zdjęcia wszystkich klas (można je obejrzeć w jednej z wcześniejszych informacji zamieszczonych na stronie szkoły). W środę, natomiast, w większości klas, podczas lekcji z wychowawcą, Tydzień Dobrych Relacji zaakcentowany został poprzez wspólne zabawy i mile spędzony czas. Kolejnego dnia odbył się cieszący się dużym powodzeniem wśród uczniów klas IV-VIII konkurs „Zgadnij kto jest kim?” polegający na rozpoznaniu nauczyciela po fotografii z dzieciństwa. Niektórzy nauczyciele byli nie do rozpoznania! Podsumowanie tygodnia odbyło się w piątek na sali gimnastycznej. Wówczas też odbyła się zabawa w „Milionerów” na nieco zmienionych zasadach. Uczestnicy pracowali w grupach złożonych z uczniów z rożnych klas. Wszyscy się dobrze bawili. Poniżej zamieszczamy fotorelację z tych wydarzeń.