Kolejny już raz biegaliśmy „Dla Niepodległej”. W ten sposób uczciliśmy Święto Niepodległości. W tegorocznej edycji startowali uczniowie klas III-VIII. Panowała prawdziwie sportowa atmosfera. Doskonały doping, zaangażowanie biegaczy, a nawet pogoda wszystko sprzyjało sportowej rywalizacji. Uczniowie startowali w kilku kategoriach wiekowych. Liczył się wynik, ale także sam start i pokonanie swoich słabości. Zawodnicy dotarli do mety w dobrej formie i jeszcze lepszych humorach.

Gratulację dla zwycięzców, wszystkich startujących i organizatorów. Do zobaczenia za rok w kolejnym „Biegu Dla Niepodległej”

W poszczególnych biegach zwyciężyli:

Kl. III – Artem Semenov i Konstancja Majewska

Kl. IV – Kacper Grabowski i Nina Gałuszyńska

Kl. V – Tymek Czata i Kaja Komosińska

Kl. VI – Olek Soborski i Ania Mielczarek

Kl. VII – Rafał Gaworski i Maja Kacik

Kl. VIII – Kuba Kasicki i Pola Mielniczuk

Najszybsi uczestnicy biegów otrzymali medale, a wśród wszystkich uczestników rozlosowano nagrody w postaci sprzętu sportowego.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotogalerii. TUTAJ