Witamy w naszej świetlicy nowy rok szkolny 2022/2023. Rok ten rozpoczynamy pewnymi zmianami. Do naszej dyspozycji oddany został „domek” przy szkole jako dodatkowe pomieszczenie, które postanowiliśmy przeznaczyć na świetlicę dla klas najstarszych –  trzecich i czwartych. Dzieci z zerówki ze względów bezpieczeństwa pozostają w swej sali, klasy I i II zapraszamy do sali nr 14. Mamy nadzieję, że wzorem lat ubiegłych świetlica nadal pozostanie atrakcyjnym miejscem rekreacji, odpoczynku i dobrej zabawy dla wszystkich naszych dzieci. Zabawy ruchowe, zajęcia plastyczne, muzyczne, „robótki ręczne”, zabawy konstrukcyjne i inne proponowane formy aktywności  integrują dzieci, uczą wzajemnej komunikacji, stwarzają pole do nauki i rozwoju. Tu można miło spędzić czas w przyjaznej i serdecznej atmosferze. Życzymy więc naszym dzieciom wspaniałej zabawy, a rodzicom poczucia, że ich dzieci są bezpieczne i zadowolone.