Uczniowie klas 6a i 6b wzięli udział w zajęciach prowadzonych przez wolontariuszy AIESEC, studentów przebywających w Polsce na wymianie w ramach projektu Erasmus. Poprowadzili oni zajęcia w języku angielskim na temat 'Global Susteinable Goals’ – było trochę o odpowiedzialnym podejściu do zakupów, zasobów i ochrony środowiska, równości między płciami i dostępie do dobrej jakości edukacji. Było ciekawie i inspirująco, a do tego niezwykła okazja posłuchać i porozmawiać po angielsku z obcokrajowcami. Dziękujemy pani Valerii i panu Bruno. 🙂

Students of two six grades had a wonderful opportunity to practice their language skills in a lesson conducted by volunteers of AIESEC- students who came to Poland thanks to Erasmus exchange programe. They talked about 'Global Sustainable Goals’ – specifically about quality education and responsible consumerism. Ms Valeria and Mr Bruno- thank you and well done!