Za nami uroczystości zakończenia roku szkolnego. Było pięknie i wzruszająco! Dzieci z grup 0 i uczniowie z klas trzecich przed widownią złożoną z rodziców i dyrekcji zaprezentowali krótkie programy artystyczne, po czym najlepsi otrzymali nagrody książkowe a wszyscy świadectwa.

Zgodnie z tradycją szkoły na zakończenie ósmej klasy Rada Pedagogiczna wybrała Uczniów Roku . Uhonorowani zostali: Kinga Żendarska, Milena Silwanowicz, Paweł Wróblewski. Sportowców Roku było aż trzech. Uczniowie obdarzeni tym tytułem to: Szymon Hołomej, Agata Kopacz, Oskar Krzynówek. Uczniowie , którym przyznano tytuł ,,Uczeń, który dokonał największego postępu” to: Justyna Osowska, Grzegorz Borzycki i Oskar Tomkiel.

Najlepsze wyniki w nauce uzyskała klasa 4 b. Najwyższą frekwencję zdobyła klasa 4 b.

Podczas zakończenia roku zbierano pieniądze na leczenie chorej dziewczynki.  Za Państwa hojność serdecznie dziękujemy. Zebrane pieniądze zostaną policzone przez Samorząd Uczniowski, a kwota będzie podana na stronie szkoły.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy słonecznych, bezpiecznych wakacji! Rodzicom dziękujemy za współpracę w tym trudnym dla polskiej edukacji roku!