Prośba o pomoc dla Ingi ♥️
Drodzy Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 17 w Gdyni!
Każdy z nas zna lub słyszał o chorych dzieciach, które walczą nie tylko o zdrowie, ale także o szczęśliwe dzieciństwo.  –  Inga zmaga się z okrutną chorobą, jaką jest SMA – rdzeniowy zanik mięśni. Ta śmiertelna choroba sprawiła, że nad Ingą zawisły chmury. Dziewczynka walczy o życie. Pomóżmy jej odzyskać uśmiech. Pamiętajcie, każda złotówka ma dla  siłę 10 mln zł, gdyż tyle potrzebuje na terapię genową w USA. Całym sercem wierzymy, że: „Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń.”
Drodzy Przyjaciele, bądźmy takimi aniołami. Wesprzyjmy, sprawmy, by na jej twarzyczce pojawił się uśmiech. Pamiętajcie, czas jest naszym wrogiem. Pomóżcie zebrać wspomnianą kwotę.
Kochani Uczniowie! Szanowni Państwo! Na zakończenie roku szkolnego nie przynoście dla nas kwiatów, wrzućcie datek do puszki ,,Dla Ingi”.

Więcej informacji można zdobyć tu: https://www.siepomaga.pl/inga-sma

Z góry dziękujemy wszystkim ofiarodawcom!
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne