Droga Pani Babciu! Drogi Panie Dziadku!

Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek, Gdynia Rodzinna i Centrum Aktywności Seniora zapraszają do wspólnej akcji świątecznej „Droga Pani Babciu! Drogi Panie Dziadku!”.

Zachęcamy dzieci, aby wspólnie z rodzicami lub opiekunami napisały kartkę świąteczną lub list z życzeniami kierowany do osób starszych, które w tym roku będą spędzały Święta samotnie. Kilka ciepłych słów z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach i sprawi, że choć na chwilę zapomną o tym trudnym dzisiejszym świecie.

Życzenia należy rozpocząć słowami:

„Droga Pani Babciu……”

„Drogi Panie Dziadku …..”

Gotowe kartki, bez podawania adresów i innych danych osobowych, za wyjątkiem imienia autorki lub autora, należy przynieść do siedziby głównej Urzędu Miasta Gdyni znajdującego się przy ul. Piłsudskiego 52/54. W drzwiach głównych jest czynna specjalna, całodobowa „wrzutnia” na korespondencję. Kartki mogą, ale nie muszą posiadać znaczka pocztowego. Decyzja należy do Państwa.

Wszystkie kartki i listy, które trafią do Urzędu do 23 grudnia do godz. 16:00, przekażemy za pośrednictwem Centrum Aktywności Seniora do starszych samotnych osób w Gdyni.

Regulamin akcji na stronie www.gdyniarodzinna.pl

Czekamy na wasze życzenia dla naszych Pań Babć i Panów Dziadków ):