Szanowni Państwo, kochane dzieciaki!

Pod koniec lutego zaprosiliśmy Was na nasz Dzień Otwarty. Było gwarno, szkołę wypełnili liczni goście, nasi uczniowie i nauczyciele. Pokazaliśmy Wam ,,Siedemnastkę”, a jest się czym chwalić. Odpowiedzieliśmy na Państwa liczne pytania dotyczące funkcjonowania placówki. Z naszej szkoły jesteśmy dumni i dlatego pragnęliśmy pokazać wszystkie nasze atuty, a jest ich dużo. Pod koniec kwietnia planowaliśmy dla Państwa znów otworzyć nasze podwoje, abyście upewnili się, że wybór ,,Siedemnastki” na szkołę Waszego dziecka, to bardzo dobra decyzja.

Rekrutacja do klas pierwszych rusza 6 maja. Zapraszamy do obejrzenia filmu  zamieszczonego pod tym LINKIEM

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania, to zapraszamy do kontaktu z nami pod tym adresem mailowym: sekretariat@sp17.edu.gdynia.pl, lub telefonicznym: 58 620 89 78, kom. 1: 505-276-031, kom. 2: 509-431-940.

Do zobaczenia!