Obraz Tumisu z Pixabay

Z okazji zbliżającego się Tygodnia Bezpiecznego Internetu zapraszamy wszystkich uczniów klas 5-8 do udziału w Konferencji Asów Internetu która odbędzie się w czwartek 11.02.2021 dla uczniów w godzinach 09.00 – 12.30.

Zaproszeni mogą czuć się także rodzice i pedagodzy, bo dla nich także przewidziano wartościowe warsztaty i spotkania.

Z programem konferencji można zapoznać się  TUTAJ

Wszystkich chętnych uczniów zapraszamy do zgłoszenia chęci udziału za pomocą formularza umieszczonego TUTAJ . 

Na zgłoszenia czekamy do piątku tj. 05.02.2021.

W klasach, w których zgłosi się ponad 50% uczniów na konferencję pozostali uczniowie będą mieli lekcje powtórkowe (nie będzie omawiany nowy materiał). Uczniowie, którzy potwierdzą swój udział w konferencji otrzymają „zwolnienie nieliczone do frekwencji” oraz będą zwolnieni z całego dnia zajęć.