W środę 21 stycznia na treningu naszych uczniów pojawili się zawodnicy Trefla Sopot.

      W dniu 21-01-2015  10 uczniów biorących udział w projekcie ,,Powrót Koszykówki do szkół”, miało okazję spotkać się z zawodnikami Michałem Michalakiem i Sławomirem Sikora. Koszykarze Trefl Sopot odpowiadali na pytania o początku swoich przygód z koszykówką i o ciekawostkach ze swojej dotychczasowej kariery. Po zaspokojeniu ciekawości młodych koszykarzy przyszedł czas na trening. W ramach rozgrzewki dzieci bawiły się w koszykarskiego berka i rozegrano krótki mecz, który dostarczył mnóstwo uśmiechu nie tylko uczniom. Zajęcia zakończyły się rozdaniem autografów oraz wspólnym zdjęciem a także przekazaniem szkole 15-stu  piłek do mini koszykówki firmy Spalding.

Więcej zdjęć ze spotkania w galerii.

Czytaj także tu:  http://sport.trefl.com/koszykowka/aktualnosci/?title=Powr%C3%B3t+Koszyk%C3%B3wki+do+Szk%C3%B3%C5%82&news_id=16080&extra-param=1