Drodzy rodzice, prawni opiekunowie uczniów Szkoły Podstawowej nr 17

W ubiegłym roku szkolnym uczniowie klas 4-8 wraz z nauczycielami podczas pracy zdalnej z powodzeniem pracowali na aplikacjach dostarczonych przez firmę Google w ramach pakietu GSuite. Mając na względzie doświadczenia z tego okresu, prosimy o wyrażenie zgody na utworzenie pozostałym uczniom naszej Szkoły (czyli uczniom oddziałów „0” – III, oraz nowym uczniom) kont pozwalających na prowadzenie nauki w systemie hybrydowym, lub podczas przymusowej izolacji z powodu pandemii COVID 19.

Po wyrażeniu zgody nie wysyłane są automatyczne powiadomienia o utworzeniu konta a instrukcje dotyczące pierwszego logowania, hasła, oraz loginy Państwa dzieci otrzymają od swoich wychowawców w najbliższym czasie.

Link do wypełnienia „Zgody” znajduje się tutaj: LINK