W poniedziałek 5 marca 2018r. odbył się II rzut Halowej Ligi La Miasta Gdyni szkół podstawowych, w których to zawodach nasi młodzi sportowcy potwierdzili swoją wysoką formę z poprzedniego I rzutu. Srebrne medale zdobyli: Patryk Miszk w biegu na 50 m (6,90 s) i Oskar Krzynówek w skoku w dal (4,27 m), a brąz w pchnięciu piłką 3 kg (9 ,09 m) wywalczył Kuba Bujak. O podium otarli się inni nasi lekkoatleci, i tak czwarte miejsca zajęli: Nela Gwiazda i Kuba Kisiel w skoku w dal, Jaś Magierski w skoku wzwyż oraz Szymon Hołomej w biegu na 50 m.
Gratulujemy wszystkim startującym i czekamy z niecierpliwością na podsumowanie klasyfikacji drużynowej szkół, w której po I rzucie zajmowaliśmy IV miejsce w Gdyni.