Od poniedziałku 25 maja 2020 roku od godziny 10.00 – 14.00 będzie czynna biblioteka szkolna.

Regulamin poniżej.

Zapewnienie bezpiecznego dystansu czasowo – przestrzennego i środków higieny dla użytkowników biblioteki

1. Z biblioteki nie mogą korzystać uczniowie, którzy sami lub ich rodziny objęte są kwarantanną lub mają objawy choroby zakaźnej.

1. Przed wejściem na teren szkoły uczniom mierzona będzie temperatura.
  2. Do szkoły przychodzimy w maseczkach i pozostajemy w nich w czasie pobytu na jej terenie.
  3. Każda osoba wchodząca na teren szkoły zobowiązana jest do dezynfekcji rąk. Dozownik z płynem dostępny jest na terenie szkoły.
  4. Nie ma możliwości korzystania z czytelni oraz stanowisk komputerowych.
  5. Pomieszczenie wietrzone jest co godzinę, przed otwarciem i po zamknięciu.
  6. Osoby chcące pożyczyć lub zwrócić książkę, nie wchodzą na  teren biblioteki,

obsługiwane są przed wejściem.

1. Uczniowie pozostający poza pomieszczeniem bibliotecznym w korytarzu przed wejściem zobowiązani są do zachowania dwumetrowego odstępu między sobą.
  2. Książki po oddaniu wkłada się do do specjalnych pojemników, gdzie przechodzą trzydniową kwarantannę.
  3.  Książki do wypożyczenia będą podawane przez bibliotekarza. Nie ma możliwości samodzielnego dostępu do półek. Zaleca się wyszukanie interesujących czytelnika tytułów w katalogu online https://m005298.molnet.mol.pl

Można też korzystać z możliwości rezerwacji książek (osoby, które podały adres e- mail i aktywowały konto).