Miło nam poinformować, że uczennica klasy VIII A – Dobrawa Nowicka znalazła się w gronie finalistów 11 edycji Ogólnopolskiego Maratonu Czytelniczego dla uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych „W lustrze książki”. Warto dodać, że była ona jedyną uczestniczką konkursu w naszej szkole w mijającym roku 2021/2022. Swoją wielką przygodę czytelniczą z maratonem rozpoczęła już w najmłodszych klasach i kontynuowała ją przez niemal cały okres nauki w naszej szkole. W piątej klasie osiągnęła największy sukces uzyskując tytuł laureata. Zawdzięcza go  wielkiej pasji do czytania książek, wytrwałości w ich pozyskiwaniu i dokładności w zapamiętywaniu szczegółów, o które pytano w testach konkursowych. Gratulacje !