W maju klasa 6A zakończyła prace nad projektem „Organizacja wycieczki do Torunia”. Uczniowie przygotowali programy wycieczek do Torunia z aktualnymi cenami za autokar, nocleg i wyżywienie. Oczywiście w programach nie zabrakło najsłynniejszych toruńskich atrakcji, czyli Muzeum Piernika, planetarium i in.
Uczniowie klasy szóstej zaprezentowali swoje prace na lekcji matematyki, gdzie publicznością były koleżanki i koledzy z klasy 7A. Nastąpiło tajne głosowanie na najlepszy projekt. Zdecydowaną większością głosów wygrała wycieczka Oliwiera. Brawo Oliwier!
W drugiej części projektu klasy się zamienią. Ciekawe gdzie 7A zabierze na wirtualną wycieczkę klasę 6A… Może do Krakowa? Może do Warszawy? A może w góry?