Rusza rekrutacja do zerówek i klas I. Oto wybrane argumenty, przemawiające za tym, że warto wybrać naszą szkołę dla swojego dziecka:

•   naszym atutem jest położenie na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, stąd liczne wyjścia do lasu, to tutaj odbywają się niektóre zajęcia, ponadto jest to miejsce , gdzie dzieci ze świetlicy spędzają dużo czasu,
  • dobrze przygotowana kadra pedagogiczna,
  • pracownie wyposażone w ramach projektu „Laboratorium Przyszłości”,
  •  realizujemy liczne programy prozdrowotne, a dzieciom proponujemy smaczne, zdrowe posiłki przygotowywane na miejscu,
  • zapewniamy świetną opiekę w świetlicy i aktywne zajęcia, stąd dzieci nie chcą wychodzić!
  •  organizujemy liczne wyjścia do teatrów, muzeów, wycieczki, rajdy, zielone szkoły, tu się dzieje!
  •  proponujemy opiekę i ciekawe zajęcia w dni wolne od nauki,
  • dla oddziału przedszkolnego dodatkowe zajęcia w ramach projektu „Super Przedszkolaki”.

Rodzicu, zachęcamy Cię do kontaktu! Zadzwoń, napisz maila, przyjdź. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy też w dniach 14.04.22 ( czwartek)  i 19.04.22 ( wtorek)  w godzinach 9.00-13.00 do zwiedzenia naszej szkoły.