Drodzy Ósmoklasiści,

W dniach 17/18/19.03.21 zapraszamy Was do szkoły na próbne egzaminy. Wychowawcy przekazali Wam harmonogram wejść oraz sale, w których piszecie.  Proszę Was o dostosowanie się do zaleceń.

Przypominam,że w egzaminie nie mogą wziąć udziału osoby chore oraz przebywające na kwarantannie.

Konieczne jest też dostosowanie się do zasad bezpieczeństwa epidemicznego, a więc:

• Zachowujecie dystans w drodze do i ze szkoły, a także w trakcie oczekiwania na wejście do szkoły czy sali
  • Pamiętajcie o konieczności zakładania maseczek w drodze do szkoły, oczekiwaniu na wejście do szkoły, budynku szkolnym.
  • Dezynfekujecie ręce przy wejściu do szkoły.
  • Zakładacie maseczki w sali, kiedy podchodzi do Was nauczyciel lub kiedy poruszacie się po niej. Zdejmujecie maseczki, kiedy zajęliście już miejsce, otrzymaliście arkusz i pracujecie.
  • Używacie tylko własnych przyborów do pisania

Od Waszego zachowania zależny zdrowie Was, Waszych kolegów i nauczycieli. Proszę o dostosowanie się do zasad DDM