Drodzy uczniowie, szanowni Państwo,

Gdynia udostępniła nowy informator dla ósmoklasistów zawierający bieżące informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Można go znaleźć pod linkiem https://heyzine.com/flip-book/daa82be4cc.html

BARDZO WAŻNE! GDYNIA ZNIOSŁA LIMIT SZKÓŁ, DO KTÓRYCH MOŻNA W TYM ROKU APLIKOWAĆ.

Przypominam również, że dziś (12 kwietnia) w godzinach 17-19 odbędzie się spotkanie online dla rodziców 7- i 8-moklasistów dotyczące procesu rekrutacji oraz tego jak wspierać dziecko w wyborze przyszłej szkoły ponadpodstawowej. Wszystkie informacje wraz z linkiem do spotkania znajdują się w wiadomości wysłanej do Państwa przez Librus.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu z organizatorami spotkania:
Gdyńscy Doradcy Kariery
E-mail: gdk@pupgdynia.pl
Telefon: (58) 776 12 60, (58) 776 12 67