Drodzy Rodzice i Uczniowie,

W związku z informacją MEN o możliwości organizowania w okresie ferii zimowych półkolonii na terenie szkoły informujemy, że szkoła nasza również zamierza takie półkolonie zorganizować. Chcemy zaproponować zajęcia sportowo-artystyczne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Półkolonie skierowane są do uczniów klas 1-4 , zajęcia prowadzić będą: panie Agata Galarda,Małgorzata Szulist, Iwona Osowska, Anna Biedrawa oraz pan Mateusz Jabłoński. W programie dużo zajęć na szkolnych boiskach oraz w lesie, zajęcia muzyczne z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych, ale także gry planszowe. Rodziców, którzy chcą zapisać swoje dzieci na zajęcia prosimy o wypełnienie zgłoszenia do 14.12.20 i wysłanie go na adres mailowy sekretariatu szkoły lub bezpośredni do sekretariatu. Po tym terminie zgłoszenie dziecka będzie niemożliwe.

Zgłoszenie dziecka na półkolonie