W ramach „Tygodnia kodowania” (ang. Code Week) w naszej szkole odbyło się kilka wydarzeń, miedzy innymi uczniowie  klasy IVb wykonali „Taniec robota” – sami go wymyślili, zatańczyli i film na Youtube umieścili.
Film ten stał się częścią innego filmu, pokazującego „Taniec robota” w innych szkołach z całej Polski. Mamy zatem okazję zobaczyć w krótkich ujęciach taniec wymyślony przez uczniów szkół w całej Polsce, ale inni mogą zobaczyć nasz taniec jako część „czegoś wielkiego” – ogólnopolskiego.

Zapraszamy do obejrzenia filmu naszych uczniów: SP 17 – Taniec robota

oraz do obejrzenia mixu z filmów nagranych w całej Polsce: Taniec robota – code week (1.33 – 1.42 min. filmu)

Uczniom gratulujemy a wszystkich, którym podobało się to zadanie zapraszamy do udziału w przyszłym roku.