Uczniowie klasy 5b i ich rodzice z miłości do naszej szkoły postanowili spędzić w niej noc. Była to świetna okazja do dalszej integracji zarówno klasy jak i rodziców uczniów. Dzięki udanej współpracy wszyscy uczniowie wydostali się z zamkniętych sal lekcyjnych wykonując zadania z escape roomu.  Wspólnie przyrządzony wieczorny posiłek smakował wyśmienicie, a potem świetnie się bawiliśmy na sali gimnastycznej. Wyścigi rzędów, przeciąganie liny, tańce z balonami i mecz w zbijaka to tylko namiastka tego co udało nam się zrobić. Był też czas na gry planszowe, karciane i pogaduchy przy popcornie. Nie było natomiast czasu na spoglądanie w ekran telefonu, bo telefony nie zostały zaproszone na wspólną imprezę! Oficjalnie możemy stwierdzić: w naszej szkole nie straszy i…FAJNIE JEST!
Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w organizację oraz wspólne nocne czuwanie i sprzątanie.
Agnieszka Rutkowska