W maju odbył się w naszej szkole Konkurs Pięknego Pisania. W konkursie wzięło udział 23 uczniów z klas młodszych.

W kategorii klas pierwszych tytuł laureata zdobyli: Borys Urbaniak z kl. I A i Alina Mikuła z kl. I B. Wyróżniono: Maszę Vasilewą z kl. 1 A, Biankę Lidke z kl. 1 B i Pawła Głogowskiego z kl. 1 C.

W kategorii klas drugich laureatką została Antonina Hildebrandt z kl. II B. Wyróżnienia otrzymały: Agata Dołęgowska z kl. II B i Gabriela Pękala z kl. II A.

W kategorii klas trzecich tytuł laureata otrzymały: Aleksandra Skotniewska z kl. III A i Lena Ruszewska z kl. III B. Wyróżnienie zdobyły: Milena Krasowska z kl. III A, Laura Kuberna z kl. III C i Kaya Grześkowiak z kl. III C.

Laureaci i wyróżnieni otrzymali dyplomy i nagrody, a pozostali uczestnicy dyplomy oraz drobne upominki – podziękowanie za udział. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców, za co dziękujemy.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim za udział i życzymy dalszych sukcesów.

Małgorzata Gałczyńska