Dnia 21 października 2021 r. klasa 4b wybrała się na spacer po naszym pięknym mieście. Jak na udane wyjście przystało, zaczęliśmy od rozruchu porannego na placu zabaw, by móc skupić uwagę na ciekawych informacjach o ekspozycji Muzeum Marynarki Wojennej. Po drodze do Akwarium zatrzymaliśmy się pod pomnikiem generała Mariusza Zaruskiego. Uczniowie dowiedzieli się, kim on był i złożyli pod pomnikiem znicz. W Akwarium drużyny rozwiązywały zadania związane z cudami podwodnego świata, które można tam obejrzeć. Zachwycaliśmy się aksolotlami, które chyba zostaną naszymi ulubieńcami. Po przystanku na gofry i inne przysmaki wróciliśmy do szkoły. To był dzień pełen wrażeń i zachwytów nad naszym miastem.