RADA PEDAGOGICZNA rok szkolny 2017/2018


Język polski
p. Alicja Przybylska, n-l dyplomowany
p. Katarzyna Openchowska, n-l dyplomowany
p. Katarzyna Łachan, n-l dyplomowany
p. Magdalena Gryszkiewicz, n-l dyplomowany

Przyroda/Biologia
p. Małgorzata Kulpińska n-l dyplomowany
p. Renata Słupczyńska n-l dyplomowany

Geografia
p. Teresa Guzek, n-l dyplomowany

Chemia
p. Julia Majewska, n-l dyplomowany

Fizyka
p. Kamila Felska-Barczyk, n-l dyplomowany

J. niemiecki
p. Bogumiła Cempa, n-l kontraktowy

J. francuski
P. Agnieszka Ossowska, n-l dyplomowany

Język angielski
p. Monika Klebba, n-l mianowany
p. Iwona Osowska, n-l dyplomowany
p. Joanna Kosicka, n-l dyplomowany
p. Joanna Kowalczuk, n-l kontraktowy

Matematyka
p. Agnieszka Miszczak, n-l dyplomowany
p. Monika Żołądkowska, n-l dyplomowany
p. Stefan Gorajek, n-l mianowany

Historia
p. Diana Blok, n-l dyplomowany

Wychowanie fizyczne
p. Sławomir Wieloch, n-l dyplomowany
p. Krystyna Wieloch, n-l dyplomowany
p. Anna Biedrawa, n-l dyplomowany
p. Janusz Krawczyk, n-l dyplomowany

Plastyka i zajęcia techniczne
p. Teresa Wyrąbkiewicz, n-l dyplomowany

Nauczanie zintegrowane
p. Małgorzata Gałczyńska, n-l dyplomowany
p. Lilianna Czaplińska, n-l dyplomowany
p. Katarzyna Wilczewska, n-l dyplomowany
p. Aleksandra Peplińska, n-l mianowany
p. Bożena Kosz, n-l dyplomowany
p. Izabela Rogowska, n-l dyplomowany
p. Renata Reszelewska-Ambroziak n-l dyplomowany
p. Gabriela Bieszke, n-l dyplomowany
p. Joanna Zdunek, n-l dyplomowany
p. Marzena Matysiak, n-l dyplomowany
p. Agnieszka Plichta, n-l kontraktowy
p. Ewa Rapacz, n-l dyplomowany

Muzyka
p. Małgorzata Szulist, n-l dyplomowany

Zajęcia komputerowe
p. Sławomir Wieloch, n-l dyplomowany
p. Iwona Osowska, n-l dyplomowany

Wychowanie do życia w rodzinie
p. Katarzyna Wilczewska, n-l dyplomowany

Religia
p. Alina Jeziorska, n-l dyplomowany
p. Ewa Podolska, n-l dyplomowany

Świetlica
p. Małgorzata Gończ, n-l dyplomowany
p. Katarzyna Samsel, n-l dyplomowany
p. Gabriela Kustra, n-l mianowany
p. Małgorzata Krzyżanowska, n-l mianowany

Biblioteka
p. Bożena Wierczińska, n-l dyplomowany
p. Małgorzata Szulist, n-l dyplomowany

Pedagog szkolny
p. Małgorzata Kaczorowska, n-l dyplomowany

Nauczyciel wspomagający
p. Marta Ruszewska, n-l kontraktowy
p. Agata Galarda, n-l stażysta