RADA PEDAGOGICZNA rok szkolny 2021/2022

Język polski
p. Alicja Przybylska, n-l dyplomowany
p. Katarzyna Łachan, n-l dyplomowany
p. Magdalena Gryszkiewicz, n-l dyplomowany
p. Anna Miotk, n-l kontraktowy

Przyroda/Biologia
p. Justyna Leoniak, n-l mianowany
p. Renata Słupczyńska, n-l dyplomowany

Geografia
p. Angelika Szmytkiewicz, n-l kontraktowy

Chemia
p. Julia Majewska, n-l dyplomowany

Fizyka
p. Joanna Luty, n-l dyplomowany
p. Monika Soja-Czaja, n-l mianowany

J. niemiecki
p. Barbara Niedbalska, n-l dyplomowany

J. francuski
p. Renata Kawęcka , n-l dyplomowany

Język angielski
p. Agnieszka Rutkowska, n-l kontraktowy
p. Iwona Osowska, n-l dyplomowany
p. Joanna Kowalczuk, n-l mianowany
p. Katarzyna Wesołowska, n-l mianowany

Matematyka
p. Agnieszka Miszczak, n-l dyplomowany
p. Monika Żołądkowska, n-l dyplomowany
p. Monika Soja-Czaja, n-l mianowany
p. Małgorzata Wojciechowska, n-l dyplomowany

Historia
p. Diana Blok, n-l dyplomowany
p. Karolina Grodzicka, n-l kontraktowy

Wychowanie fizyczne
p. Sławomir Wieloch, n-l dyplomowany
p. Mateusz Jabłoński, n-l stażysta
p. Anna Biedrawa, n-l dyplomowany
p. Janusz Krawczyk, n-l dyplomowany

Plastyka i zajęcia techniczne
p. Teresa Wyrąbkiewicz, n-l dyplomowany

Nauczanie zintegrowane
p. Lilianna Czaplińska, n-l dyplomowany
p. Katarzyna Wilczewska, n-l dyplomowany
p. Bożena Kosz, n-l dyplomowany
p. Izabela Rogowska, n-l dyplomowany
p. Renata Reszelewska-Ambroziak, n-l dyplomowany
p. Iwona Leszner, n-l dyplomowany
p. Joanna Zdunek, n-l dyplomowany
p. Agnieszka Plichta, n-l mianowany
p. Ewa Rapacz, n-l dyplomowany
p. Gabriela Bieszke, n-l dyplomowany

Muzyka
p. Małgorzata Szulist, n-l dyplomowany

Informatyka
p. Sławomir Wieloch, n-l dyplomowany
p. Iwona Osowska, n-l dyplomowany

Edukacja dla bezpieczeństwa
p. Małgorzata Adrych , n-l dyplomowany

Wychowanie do życia w rodzinie
p. Katarzyna Wilczewska, n-l dyplomowany
p. Małgorzata Kaczorowska, n-l dyplomowany

Religia
p. Katarzyna Kil, n-l dyplomowany
p. Bogumiła Ratajska, n-l dyplomowany
ks. Piotr Weigelt, n-l mianowany

Doradztwo zawodowe
p. Ewelina Mężeńska, n-l mianowany

Wiedza o społeczeństwie
p. Monika Małyszko, n-l dyplomowany
p. Karolina Grodzicka, n-l kontraktowy

Świetlica
p. Małgorzata Gończ, n-l dyplomowany
p. Małgorzata Krzyżanowska, n-l mianowany
p. Aleksandra Peplińska, n-l mianowany
p. Marzenna Matysiak, n-l dyplomowany
p. Mateusz Jabłoński, n-l stażysta

Biblioteka
p. Bożena Wierczińska, n-l dyplomowany
p. Małgorzata Szulist, n-l dyplomowany

Pedagog szkolny
p. Małgorzata Kaczorowska, n-l dyplomowany

Psycholog szkolny
p. Ewelina Mężeńska, n-l dyplomowany

Nauczyciel wspomagający
p. Gabriela Kustra, n-l dyplomowany
p. Katarzyna Samsel, n-l dyplomowany
p. Liliana Czaplińska n-l dyplomowany