Kochani Uczniowie,

Od dzisiaj zaczynamy przygodę z nauką on-line. Pamiętajcie, to nie są wakacje. Zaplanujcie każdy dzień. Nie możecie spać do południa, ale nie musicie wstawać o 7.00 i już od 8.00 zaczynać naukę. No chyba, że ktoś woli uczyć się rano. Ułóżcie własny plan lekcji. Ja lubię zaczynać o 9.00 🙂 W planie lekcji powinny być też przerwy. Od 12.00 w programie TVP Kultura prezentowane będą filmowe i teatralne adaptacje lektur. Dzisiaj o 12.30 „Kamizelka” a o 13.00 „Pinokio”.  Możecie też skorzystać ze strony:  https://wolnelektury.pl/ i przeczytać tekst na ekranie komputera.

Pamiętajcie, przejmujecie odpowiedzialność za swoją naukę. Jeśli chcecie się skontaktować z nauczycielami, na stronie Szkoły w zakładce dla Rodziców, kafelek ” konsultacje” podane są wszystkie adresy mailowe nauczycieli. Znajdziecie tam też mail do pani psycholog i pedagog, gdybyście chcieli skorzystać z ich pomocy.

Jeszcze raz proszę też o pozostanie w domu.  Do kontaktów między sobą możecie wykorzystać portale społecznościowe lub telefon. Bądźcie mądrzy i odpowiedzialni no i jak to się teraz mówi „trendy”. Zostańcie w domu!

A dla wszystkich chętnych konkurs . Ułóżcie reklamę samodzielnej nauki w domu. Dla 3 najlepszych reklam nagroda. Forma dowolna. Hasła reklamowe można nadsyłać do piątku 20/03 do godz. 12.00 na adres: dyrektor@sp17.eu

 

Powodzenia!

Monika Małyszko