„Admiralski Rejs” 

W ogólnopolskim konkursie pamięci Admirała Józefa Unruga pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego Starosty Powiatu Żnińskiego, dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej zdobyły w części plastycznej 1 miejsce Martyna Dudzik III B, 2 miejsce Michał Marchewka I A oraz wyróżnienie Wiktoria Puzdrowska II C.


 Policyjna Foczka

 W ramach podsumowania i zakończenia projektu ,, Policyjna Foczka uczy zasad bezpieczeństwa”, w piątek 19 maja 2017 roku, nasze pierwszaki wzięły udział w międzyszkolnym konkursie o bezpieczeństwie. Uczniowie I a zmierzyli się z drużynami z innych szkół w konkurencjach: sportowych, plastycznej i  wiedzy. Zaprezentowali także piosenkę ,, Znaczki odblaskowe”, do której wspólnie przygotowali choreografię i stroje.
Reprezentanci naszej szkoły świetnie się spisali zajmując IV miejsce. Wrócili bardzo zadowoleni, pełni wrażeń, nowych doświadczeń i z pamiątkowymi dyplomami. Jesteśmy z Was dumni!


„Okręty podwodne oczyma dzieci”

Dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej wzięły udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Dywizjon Okrętów Podwodnych. Chętni wykonali prace nt. „Dywizjon Okrętów Podwodnych widziany oczyma dzieci”. Antonina Błażejczyk z kl. III D zdobyła I miejsce. Gratulujemy.


Świetny występ naszych drużyn piłkarskich

W dniach 4-5.04.2017r na obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu odbył się turniej piłkarski „Nasze Euro„, w który wystąpiły reprezentacje gdyńskich szkół podstawowych.
W kategorii dziewcząt nasze piłkarki zajęły II miejsce, przegrywając po dramatycznym meczu z późniejszymi triumfatorkami z SP 48 2:1. Tytuł najlepszej bramkarki turnieju zdobyła Daria Kłopotek-Główczewska, a najlepszym strzelcem zespołu była Ewa Złoch. Pozostałe zawodniczki zespołu to: Oliwia Freiberg, Oliwia Kurowska, Klaudia Gawin, Zuzia Pabich, Natalia Wierzbicka, Nina Wohs, Nela Gwiazda, Ida Czapnik.

W rywalizacji chłopców po wygraniu grupy w  pierwszym dniu turnieju (zwycięstwa z SP 26 – 19:0, z SP 46II – 13:1 i remis 4:4 z SP 46 I), i awansie do najlepszej czwórki gdyńskich drużyn, drugi dzień nie był już tak szczęśliwy. Po porażce w wyrównanym półfinale z SP 11 –  5:3 i niepowodzeniu w meczu o III miejsce – porażka 6:1 z SP 6 Gdynia, zajęliśmy IV miejsce, tym bardziej cenne, że trzon drużyny stanowili uczniowie klas czwartych i piątych.
Gratulacjedla wszystkich uczestników.


  Medale pływaków

Nasi pływacy potwierdzili dobrą formę z mistrzostw Gdyni i w kolejnych zawodach o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni zdobyli medale. Jakub Sontowski był bezkonkurencyjny w wyścigu na dystansie 50 m stylem grzbietowym, a Mateusz Wróblewski zajął II miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym. Drużynowo nasza szkoła zajęła V miejsce. Gratulujemy.


    Maski Karnawałowe

„Najpiękniejsza maska karnawałowa” to wojewódzki konkurs plastyczny zorganizowany przez CET w Kowalach, w którym III miejsce zdobyła Wiktoria Puzdrowska z kl. II C, Zuzanna Grabowska z kl. II D i Sara Zarembska z kl. III E zostały wyróżnione.Srebrny medal naszej lekkoatletki

W dniu 8 marca 2017r. nasza uczennica, Oliwia Freiberg, zdobyła srebrny medal w skoku wzwyż w zawodach Halowej Ligi LA Miasta Gdyni. Gratulujemy.


 

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Pacynka karnawałowa”

Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez SP 13 w Gdyni.
Daria Okulska kl. III E zajęła I miejsce, Oliwia Danych kl. III E i Olgierd Nowicki kl. II A zajęli  II miejsce, Laura Okulska kl. III E zajęła III miejsce.
GRATULUJEMY!. 


Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas IV

Uczniowie Grzegorz Borzycki z klasy IV A, Patrycja Myszka i Paweł Wróblewski z klasy IV B reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla klas IV organizowanym przez SP nr 21 w Gdyni, który odbył się 18 lutego 2017 r. Patrycja Myszka i Grzegorz Borzycki zajęli drugie miejsce uzyskując 24 punkty na 25 możliwych do zdobycia.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Wojewódzki Konkurs Matematyczny

W dniu 6 lutego 2017 r. odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla klas IV – VI szkół podstawowych. Nasi uczniowie: Karol Żelewski z klasy VI A i Mateusz Wróblewski z klasy VI C uzyskali tytuł finalisty tego konkursu. Gratulujemy!


Sukcesy naszych pływaków

W dniach 6-7 lutego 2017r odbyły się Mistrzostwa Gdyni w Pływaniu Szkół Podstawowych. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie zdobywając 3 medale. Natalia Wierzbicka z kl. IVA zajęła III miejsce na 25 m stylem grzbietowym dziewcząt rocznika 2006/2007, Mateusz Wróblewski z kl. VIC zdobył srebrny medal w wyścigu na 25 m stylem klasycznym a Jakub Sontowski również z kl. VIC był trzeci w wyścigu na 25 m stylem grzbietowym.
Gratulujemy.


Osiągnięcia dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej w międzyszkolnych konkursach plastycznych w pierwszym semestrze roku szkolnego 2016/2017

Konkurs plastyczny „Świąteczna choinka” organizowana przez SP 33 w Gdyni: Dominika Drożdżal kl. II C – II miejsce.

Konkurs plastyczny organizowany przez SP 16 w Gdyni „EKO-BOMBKA”: Sara Zarembska kl. III E – III miejsce,
Olgierd Nowicki kl. II A – wyróżnienie.

Konkurs „Barwy jesieni” organizowany przez SP 11 w Gdyni; Oliwia Danych kl. III E – I miejsce, Laura Okulska kl. III E – II miejsce,
Zuzanna Gryczko kl.I A  -III miejsce, Zofia Korkuć  kl. II D – wyróżnienie, Victoria Szczuczyńska kl. III E – wyróżnienie,
Olgierd Nowicki kl.II A – wyróżnienie, Martyna Molewska kl.III C – wyróżnienie, Zuzanna Nitka kl.III A – wyróżnienie.


Olimpiada Wiedzy Archimedes Matematyka Plus

W pierwszych dniach stycznia poznaliśmy wyniki ogólnopolskiego konkursu Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus – XXVI edycja. Konkurs odbył  się 7 listopada 2016 r. Wzięło w nim udział 36 uczniów naszej szkoły z klas III – VI.
Tytuł laureata I stopnia z wyróżnieniem za uzyskanie maksymalnej ilości punktów otrzymali: Grzegorz Borzycki z klasy IVA, Martyna Penkowska i Karol Żelewski z klasy VIA. Dziesięciu uczniów uzyskało tytuł laureata I lub II stopnia.
Gratulujemy!


  WojewódzkiKonkurs na Rodzinną Szopkę Bożonarodzeniową

W sobotę 17.12.2016 r. w Szkole Podstawowej nr 29 w Gdyni odbyło się wręczenie nagród uczestnikom XV Wojewódzkiego Konkursu na Rodzinną Szopkę Bożonarodzeniową w ramach tradycyjnej Gali Wigilijnej, Wśród wyróżnionych prac znalazła się praca naszych uczniów: Gabrieli Butowskiej z klasy 2D oraz Jana Butowskiego z klasy 3B.

Serdecznie gratulujemy!!!


 Wyniki konkursu języka angielskiego: My first poem

 16 grudnia otrzymaliśmy wyniki międzyszkolnego konkursu z języka angielskiego My first poem organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 35 w Gdyni.

W kategorii klas czwartych  Nela Gwiazda z klasy 4a zajęła III miejsce.
W kategorii klas piątych i szóstych Mateusz Wrzos z klasy 6b zajął II miejsce.

 cele konkursu to:

 • rozwijanie kreatywnego myślenia;
 • kształtowanie wrażliwości poetyckiej;
 • rozszerzanie zasobu słownictwa;
 • rozwijanie umiejętności poprawnego pisania;
 • promowanie własnej twórczości;

Zadaniem uczniów było ułożenie rymowanego wiersza związanego z tematem „Moja szkoła”. Dzięki kreatywności naszych uczniów powtórzyliśmy sukces z poprzedniego roku. Zwycięzcy niedługo odbiorą nagrody i dyplomy.

Opiekun konkursu – Pani Monika Klebba
Raz jeszcze gratulujemy!


Wojewódzki Konkurs Matematyczny – nasi uczniowie w finale

Karol Żelewski z klasy VI A i Mateusz Wróblewski z klasy VI C po eliminacjach rejonowych zakwalifikowali się do finału Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas IV – VI Szkół Podstawowych.
Gratulujemy i życzymy powodzenia podczas finału, który odbędzie się 6 lutego 2017 roku w Zespole Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Gdyni.


  Wyniki konkursów lingwistycznych

W szkolnym etapie konkursu języka angielskiego Melting Pot najlepsi okazali się:
wśród uczniów klas pierwszych – Wiktor Joniec ID,
wśród klas drugich – Kacper Kreft II C
wśród klas trzecich – Paweł Wróblewski III B

Natomiast, w konkursie Fox dla klas IV- VI, najlepszy okazał się Michał Kurzątkowski (klasa V A), który uzyskał wynik bardzo dobry. 

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w przyszłym roku.


 II miejsce i wyróżnienie w X Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla klas I-III 

 Maria Kopeć i Alicja Żurowska z klasy II a reprezentujące naszą szkołę na X Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla  klas I – III „Pani Ortografia do głów naszych trafia”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 w Gdyni, zajęły wysokie lokaty. Na 18 uczestników Marysia zajęła II miejsce, a Alicja wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zmaganiach ortograficznych.


 Kangur Matematyczny 2016

Cieszymy się, że aż 56 uczniów naszej szkoły z klas II – VI brało udział w tym konkursie. Pierwsze miejsce w szkole i wynik bardzo dobry uzyskał Szymon Rynkowski z klasy VI B. Wyróżnienia otrzymali: Maksymilian Bartniak, Bartłomiej Rozbicki i Adam Hildebrandt z klasy drugiej (kategoria Żaczek), Grzegorz Borzycki, Paweł Wróblewski i Oskar Górecki z klasy trzeciej (kategoria Maluch), Aleksandra Szewczyk z klasy czwartej (kategoria Maluch) oraz Jakub Leżohupski z klasy szóstej (kategoria Beniamin).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


BRĄZOWY MEDAL W CZWÓRBOJU LA

Brązowe medale w Mistrzostwach Gdyni w Czwórboju lekkoatletycznym wywalczyły nasze zawodniczki. Drużyna w składzie: Wiktoria Dąbrowska, Konstancja Frycz, Aleksandra Roman, Oliwia Freiberg, Natasza Skulich i Julia Zych wystartowała w biegu na 60m, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową oraz biegu na 600m i pomimo fatalnych warunków pogodowych zaprezentowały się bardzo dobrze.

Gratulujemy.


 ŚWIETNY WYSTĘP NASZYCH PŁYWAKÓW

W dniu 9 marca 2016 r reprezentacja szkoły wzięła udział w zawodach pływackich o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni, które odbyły się na dobrze nam znanej pływalni Gimnazjum nr 3 w Chylonii. Nasza drużyna zdobyła puchar za III miejsce drużynowo, a indywidualnie miejsca na podium zdobyli:

 • Konstancja Frycz – 50 m stylem grzbietowym – złoty medal
 • Eryk Bąbel – 50 m stylem dowolnym – złoty medal i 100 m stylem zmiennym – srebrny medal
 • Ksawery Nierzwicki – 50 m stylem grzbietowym – srebrny medal
 • Zuzia Dobroń – 50 m stylem grzbietowym – brązowy medal
 • Aleksander Ogonowski – 50 stylem klasycznym (żabką) – brązowy medal

Do sukcesu w drużynie przyczynili się także pozostali reprezentanci szkoły: Paulina Malinowska, Dominika Pietrzak, Kuba Sontowski i Jędrek Padyjasek. Opiekunem zawodników była Anna Biedrawa. GRATULUJEMY!!!


 Podium dla naszych lekkoatletów !!!

Dużym sukcesem zakończył się start naszej reprezentacji w Halowej Lidze LA, które to zawody są drużynowymi Mistrzostwami miasta Gdyni szkół podstawowych. Punkty zebrane przez naszych młodych sportowców w dwóch startach (listopad i luty) pozwoliły na zajęcie III  miejsca w Gdyni wśród 18 – stu startujących reprezentacji!. Indywidualnie najlepiej spisała się Julia Zych, która zdobyła srebrny medal w skoku w dal ze świetnym wynikiem 4,08 m. Brawa należą się jednak wszystkim startującym.


Mistrzostwa Gdyni w Pływaniu – dobre miejsca naszych uczniów

 

W mijającym tygodniu nasi uczniowie startowali w Mistrzostwach Gdyni w Pływaniu. Najlepszy wynik osiągnął Eryk Bąbel, który zdobył srebrny medal w wyścigu na 50 m stylem dowolnym. Do złotego medalu zabrakło zaledwie 0,13s, a w konkurencji tej wystartowało ponad 50 chłopców ze wszystkich szkół gdyńskich. Wśród dziewcząt starszych najlepiej zaprezentowała się Ola Wierzbicka zajmując 5 miejsce w konkurencji 50 m stylem klasycznym.
Wśród młodszych uczniów (klasy 3-4) Jędrzej Padyjasek był siódmy a Szymon Werner dziesiąty na 25 m stylem grzbietowym, natomiast Paulina Malinowska była 11-sta w kraulu i grzbiecie natomiast Ola Szewczyk – 12-sta w kraulu.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Sukcesy naszych uczniów w Halowej Lidze LA

Liczna reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w pierwszym rzucie halowych zawodów lekkoatletycznych. W stawce osiemnastu gdyńskich szkół podstawowych drużynowo zajęliśmy II miejsce z niewielką, trzypunktową stratą do lidera.
Indywidualnie wyróżniły się zdobywczynie brązowych medali: Julia Zych w skoku w dal, Konstancja Frycz w biegu na 50m oraz Aleksandra Wierzbicka w rzucie piłką lekarską 2 kg. Punkty dla szkoły (punktowało 8 pierwszych miejsc) zdobywali także: Kornel Jagodziński – 4m. w piłce lekarskiej, Mateusz Wróblewski i Jan Magierski w skoku wzwyż, Mikołaj Łępicki w biegu na 50m, Dominika Sobala w biegu na 600m, Zuzia Dobroń i Weronika Lewandowska w skoku wzwyż oraz Konrad Szmytka w piłce lekarskiej.
Za reprezentację i jej przygotowanie odpowiedzialne były nauczycielki wf: Anna Biedrawa i Krystyna Parnawska-Wieloch


 II miejsce w Mistrzostwach Gdyni w Szachach

Dużym sukcesem zakończył się występ naszej drużyny szachowej w Mistrzostwach Gdyni, które odbyły się 9.10.2015. Zespół w składzie: Weronika Lewandowska, Maja Fanslau, Marcin Mania i Łukasz Cysewski pod opieką Krystyny Parnawskiej – Wieloch zdobył srebrny medal i w stawce 14 – stu gdyńskich szkół okazał się minimalnie gorszy tylko od Szkoły Podstawowej nr 20. Tak więc drużyna szachowa trzeci raz z rzędu zdobyła medal w tych wymagających zawodach i będzie reprezentować Gdynię w półfinale wojewódzkim w Gniewie.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


 MEDALE NASZYCH UCZNIÓW W MISTRZOSTWACH GDYNI W AQUATHLONIE

28 maja 2015r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Gdyni w Aquathlonie. Jest to wymagająca dyscyplina łącząca pływanie na dystansie 100 m oraz biegu przełajowego 1000 m. W silnej stawce uczniów gdyńskich szkół II miejsce zajął Tomek Joniec, a w wśród dziewcząt III miejsce zajęła Martyna Ciegert, IV miejsce dla Łucji Szoja. Gratulujemy


  BRĄZOWY MEDAL DZIEWCZĄT W PIŁCE NOŻNEJ

W dniu 12 maja 2015r na obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu odbyły się Mistrzostwa Gdyni szkół podstawowych w piłce nożnej dziewcząt. Duży sukces w stawce 10-ciu drużyn odniosła reprezentacja naszej szkoły. Dziewczęta zdobyły brązowe medale odnosząc pięć zwycięstw i doznając dwóch porażek. Skład zespołu: Zuzanna Gołębiewska, Łucja Szoja, Martyna Ciegert, Oliwia Zdanowicz, Daria Kłopotek-Główczewska, Nina Wilewska, Oliwia Kurowska, Martyna Panasiuk i Dominika Sobala. Opiekunem zespołu jest Krystyna Parnawska-Wieloch.


  SUKCES W JUDO

W dniu 5 maja 2015r. w Gdańsku odbyły się Finały Wojewódzkich Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Judo. Wśród najlepszych zawodników województwa pomorskiego doskonałe II miejsce zajął uczeń klasy VI C Dominik Świrko, który walczył w kategorii wagowej do 61 kg.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Wyniki I Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla Świetlic

Dnia 17.04.2014r. w SP 52 w Gdańsku odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników, wręczenie dyplomów i nagród laureatom konkursu pt. „My znad Bałtyku”. Nasi zwycięzcy to: Marta Mania kl. I a zajęła II miejsce w kategorii O-I oraz Marcin Szatkowski kl. II b w kategorii II-III. Gratulujemy 🙂


 

 Konkurs Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego

W dniu 30 marca 2015 roku przystąpiliśmy do I etapu eliminacji ogólnokrajowych w konkursie Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego dla szkół podstawowych i gimnazjalnych. W konkursie wzięło udział 13 szkół: 8 szkół podstawowych i 5 szkół gimnazjalnych. W skład zespołu z naszej szkoły weszli:
Łucja Szoja – kl VIc
Michał Wera – kl VIb
Igor Czerkies – kl VIa

Do kolejnego etapu konkursu zakwalifikowaliśmy się uzyskując 36 punktów i plasując się na II miejscu. Gratuluję zawodnikom umiejętności jazdy na rowerze i znajomości przepisów ruchu drogowego

Teresa Wyrąbkiewicz


 Polonistyczny sukces uczennicy naszej szkoły !

Z ogromną satysfakcją informujemy, że uczennica Weronika Sakowska z   kl. VI a zajęła I miejsce w konkursie oratorskim „Pokażę ci moje miasto”, który odbył się w ramach Międzyszkolnych Konkursów Wiedzy o Gdyni pod hasłem „Gdynia – miasto, które mnie urzekło”.

Serdecznie gratulujemy !


Nasza szkoła zajęła I miejsce!  Gratulujemy!

We wtorek (25 listopada 2014) przedstawiciele naszej szkoły: Agata Hajduk z kl VIb oraz Karol Żelewski z kl IVa wzięli udział w ostatnim etapie Konkursu Języka Angielskiego Spelling Bee”. Poziom uczestników był bardzo wyrównany, wszyscy byli świetnie przygotowani, ale to nasi reprezentanci byli bezbłędni w literowaniu słów w języku angielskim.


 Medale w Halowej Lidze LA Miasta Gdynia

 Zwycięstwem zakończył się start uczennicy klasy 6C – Łucji Szoja w halowych zawodach lekkoatletycznych. W biegu na 600 m nie miała sobie równych zwyciężając z czasem 2.03,50,  pokonując kolejną rywalkę o ponad 5 sekund. Dobrze zaprezentowali się inni reprezentanci naszej szkoły m.in. Martyna Ciegert zajęła 5 miejsce w biegu na 50m, Igor Czerkies w tej samej konkurencji był 6-ty, także na szóstym miejscu uplasował się Tomek Joniec w pchnięciu piłką 3kg, Michał Wera był siódmy w skoku w dal w Mikołaj Krom na tej samej pozycji zakończył skok wzwyż.
Gratulujemy!


  Brązowy medal w Finale Mistrzostw Gdyni

      3 listopada 2014r drużyna chłopców w unihokeju wystąpiła w finałowym turnieju, którego stawką był tytuł najlepszej szkolnej drużyny w Gdyni. Po zaciętych i pełnych dramaturgii zawodach szkoła zajęła III miejsce pokonując SP 31 (2:1), remisując z SP 46 (1:1) oraz minimalnie przegrywając z późniejszym mistrzem czyli SP 48 (0:1) i wicemistrzem SP 28 (0:1). 

Gratulujemy

Zdjęcia z zawodów – tutaj


I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Śródmieście w unihokeju chłopców.

    W dniu 23.10.2014r w Szkole Podstawowej nr 18 w Gdyni odbyły się rejonowe zawody w unihokeju. Reprezentacja naszej szkoły wygrała wszystkie mecze i zajęła I miejsce awansując tym samym do Finałów Miejskich. Najwięcej bramek strzelili: Oskar Zaryczański – 4 i Kacper Kowalczyk – 3. Grą drużyny bardzo dobrze kierował Wiktor Wilewski a w obronie nie do przejścia byli Michał Wera i Igor Czerkies.
Zespół osiągnął następujące rezultaty:

SP 17 – Szkoła Katolicka 1:0 , SP 17 – SP 21 2:0, półfinał: SP 17 – sportowa SP 14 2:1 (po dogrywce)
i w finale SP 17 – SP 18 3:0.

Skład drużyny: Kacper Kowalczyk, Igor Czerkies, Wiktor Wilewski, Michał Wera, Oskar Zaryczański, Radek Wysocki. Patryk Domarus.


                                         „ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II I WIELKIE TEMATY- ŚWIĘTYMI BĄDŹCIE”

Uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do udziału w konkursie organizowanym przez Zespół Szkół Katolickich w Gdyni.
Finał konkursu odbył się 16 października 2014r. Oto lista laureatów i wyróżnień:

Kategoria: Literatura

I miejsce- Adrian Hirsch, kl. VI

III miejsce Stanisław Gajewski, kl. V

Wyróznienie: Tobiasz Rodziewicz, kl. V

Kategoria: Rzeźba

Wyróznienie: Łucja Szoja, kl. VI

Kategoria: Recytacja

III miejsce- Krzysztof Kosz, kl. VI

Opiekunami uczniów biorących udział w konkursie były: p. E. Podolska oraz p. A. Jeziorska

GRATULUJEMY WSZYSTKIM NAGRODZONYM


                                                     BRĄZOWY MEDAL NASZEJ DRUŻYNY SZACHOWEJ

W dniu 7.10.2014 r. odbyły się Mistrzostwa Gdyni Szkół Podstawowych w Szachach. Reprezentacja naszej szkoły powtórzyła swój wynik z ubiegłego roku zajmując w silnej konkurencji szesnastu startujących szkół III miejsce.

Skład drużyny:

 1. Weronika Lewandowska
 2. Franciszek Sulima
 3. Marcin Mania
 4. Łukasz Cysewski

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

czytaj także na www.gdyniasport.pl