Kliknij w klasę z listy aby przejść bezpośrednio do wybranego planu lekcji.

1a | 1b | 1c | 2a | 2b | 3a | 4a | 4b | 4c | 5a | 5b | 5c | 5d | 6a | 6b | 6c | 7a | 7b | 7c | 8a | 8b | 8c

Klasa 0 a - wychowawca Ewa Rapacz - sala 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
8:15 - 12:50
11:50 - 12:35 - religia
8:15 - 13:55
10:45 - 11:30 - gimnastyka
8:15 - 12:50
10:45 - 11:30 - j. angielski
8:15 - 12:508:15 - 12:50
11:50 - 12:35 - gimnastyka


Klasa 0 b - wychowawca Bożena Kosz "domek"

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
8:15 - 13:058:15 - 12:50
11:50 - 12:35 - gimnastyka
8:15 - 12:50
10:45 - 11:30 - religia
8:15 - 12:35
12:55 - 13:40 - j. angielski
8:15 - 12:50
9:50 - 10:35 - gimnastyka

Klasa 1 a - wychowawca Małgorzata Gałczyńska

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45edukacja 2edukacja 2edukacja 2edukacja 2zaj. komputerowe 15
28:55 - 9:40wfedukacja 2wfedukacja 2edukacja 2
39:50 - 10:35edukacja 2edukacja 2edukacja 2wfj. angielski 2
410:45 - 11:30edukacja 2edukacja 2edukacja 2religia 2edukacja 2
511:50 - 12:35j. angielski 2religia 2

Klasa 1 b – wychowawca Izabela Rogowska

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45edukacja 3edukacja 3wfedukacja 3
28:55 - 9:40edukacja 3edukacja 3wfedukacja 3edukacja 3
39:50 - 10:35religia 3religia 3edukacja 3edukacja 3edukacja 3
410:45 - 11:30edukacja 3edukacja 3edukacja 3j. angielski 3edukacja 3
511:50 - 12:35zajęcia komputerowe 15edukacja 3j. angielski 3
612:55 - 13:40

Klasa 1 c – wychowawca Agnieszka Plichta

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45wfedukacja 4wfedukacja 4edukacja 4
28:55 - 9:40zaj. komputerowe 15edukacja 4edukacja 4edukacja 4edukacja 4
39:50 - 10:35edukacja 4edukacja 4religia 4edukacja 4j. angielski 4
410:45 - 11:30edukacja 4edukacja 4edukacja 4edukacja 4wf
511:50 - 12:35religia 4j. angielski 4
612:55 - 13:40

Klasa 2 a – wychowawca Joanna Zdunek

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45j. angielski 8religia 7edukacja 8
28:55 - 9:40edukacja 8edukacja 7j. angielski 8
39:50 - 10:35edukacja 8edukacja 7edukacja 8
410:45 - 11:30wfedukacja 7edukacja 8
511:50 - 12:35edukacja 7j. angielski 8wfwf
612:55 - 13:40edukacja 8religia 7
713:55 - 14:40edukacja 8edukacja 7
814:50 - 15:35edukacja 8zaj. komputerowe 15
915:45 - 16:30edukacja 8

Klasa 2 b – wychowawca Katarzyna Wilczewska

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45edukacja 8wf
28:55 - 9:40edukacja 8j. angielski 8edukacja 8
39:50 - 10:35wfedukacja 8edukacja 8j. angielski 8
410:45 - 11:30j. angielski 8religia 8edukacja 8wfreligia 4
511:50 - 12:35edukacja 8edukacja 8edukacja 8
612:55 - 13:40edukacja 8edukacja 8edukacja 8
713:55 - 14:40edukacja 8edukacja 8
814:50 - 15:35zaj. komputerowe 15

Klasa 3 a – wychowawca Renata Reszelewska - Ambroziak

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45edukacja 7edukacja 7edukacja 7
28:55 - 9:40edukacja 7wfedukacja 7
39:50 - 10:35wfj. angielski 7edukacja 7
410:45 - 11:30edukacja 7edukacja 7j. angielski 7
511:50 - 12:35edukacja 12religia 8j. angielski 7
612:55 - 13:40religia 7edukacja 7
713:55 - 14:40edukacja 7wf
814:50 - 15:35edukacja 7edukacja 7
915:45 - 16:30zaj. komputerowe 15edukacja 7

Klasa 4 a – wychowawca Monika Soja-Czaja

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45j. polski 12religia 11
28:55 - 9:40informatyka gr. I 15matematyka 11muzyka 17
39:50 - 10:35j. polski 7przyroda 16wfwfplastyka 14
410:45 - 11:30matematyka 11j. polski 7przyroda 16j. polski 8j. polski 13
511:50 - 12:35technika 20matematyka 11informatyka gr. II 15j. ang I 3/j. ang II 19matematyka 11
612:55 - 13:40j. ang I 12/j. ang II 19historia 13l. wychowawcza 11wf
713:55 - 14:40basenj. ang I 12/j. ang II 15religia 13
814:50 - 15:35basen

Klasa 4 b – wychowawca Agnieszka Dobrzycka

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45historia 17matematyka 11muzyka 17
28:55 - 9:40religia 20j. angielski 16j. polski 12j. polski 12
39:50 - 10:35technika 20j. polski 12l. wychowawcza 15wf
410:45 - 11:30j. polski 12matematyka 11j. angielski 13plastyka 14
511:50 - 12:35matematyka 11przyroda 16wfwfprzyroda 16
612:55 - 13:40basenj. angielski 9religia 17
713:55 - 14:40baseninformatyka 15
814:50 - 15:35matematyka 11
915:45 - 16:30j. polski 12

Klasa 4 c – wychowawca Anna Miotk

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45religia 16
28:55 - 9:40plastyka 20j. polski 12plastyka 14
39:50 - 10:35matematyka 9wfj. polski 18
410:45 - 11:30j. polski 20informatyka gr. I 15matematyka 9historia 18przyroda 16
511:50 - 12:35j. ang I 13/j. ang II 19matematyka 9j. angielski gr. I wfreligia 7
612:55 - 13:40basenj. polski 6l. wychowawcza 6wf
713:55 - 14:40basenprzyroda 13j. polski 7inf gr. II 15/j. ang gr. II 19
814:50 - 15:35muzyka 17matematyka 9
915:45 - 16:30j. ang I 10/j. ang II 13

Klasa 5 a – wychowawca Joanna Kosicka

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45j. ang. gr. I 13inf. I 15/j.ang. II 13inf. II15/j. ang. I 13j. ang. gr. II 13
28:55 - 9:40j. polski 12matematyka 10matematyka 10historia 10
39:50 - 10:35wf/wfreligia 20religia 9j. polski 12
410:45 - 11:30geografia 18plastyka 20j polski 12matematyka 10
511:50 - 12:35basenmatematyka 10technika 20historia 18wf/wf
612:55 - 13:40basenwdż 12j. polski 12l. wychowawcza 13j. ang. gr I 13
713:55 - 14:40j. polski 12wf/wfbiologia 12
814:50 - 15:35matematyka 10j. ang. II 13
915:45 - 16:30muzyka 17

Klasa 5 b – wychowawca Monika Żołądkowska

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45religia 20j.ang. II 16/j. ang. I 19j. ang. gr. I 19
28:55 - 9:40j. polski 16wf/wfinformatyka gr. II 15religia 17wf/wf
39:50 - 10:35matematyka 10j. polski 6j. polski 12j. polski 13matematyka 10
410:45 - 11:30basenhistoria 13matematyka 10plastyka 20historia 19
511:50 - 12:35basengeografia 18muzyka 17technika 20j. polski 12
612:55 - 13:40inf gr. I 15/ang. gr II 6matematyka 10wf/wfl. wychowawcza 10wdż 12
713:55 - 14:40j.ang. II 6/ j.ang. I 19matematyka 10
814:50 - 15:35biologia 11

Klasa 5 c – wychowawca Joanna Kowalczuk

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45j. ang I 19/inf. gr II15j. ang gr II 9/inf gr I15plastyka 20j. polski 12
28:55 - 9:40j. polski 12matematyka 11technika 20matematyka 11
39:50 - 10:35matematyka 11wf/wfmatematyka 11historia 13
410:45 - 11:30basenj. polski 12biologia 17j. ang. gr I 19muzyka 17
511:50 - 12:35basenhistoria 19j. polski 12j. polski 12wf/wf
612:50 - 13:35religia 13j. ang. gr.I 20religia 11l. wychowawcza 19j. angielski gr II 19
713:55 - 14:40j. angielski gr II 11wf/wfmatematyka 11
814:50 - 15:35geografia 18
915:45 - 16:30wdż 19

Klasa 5 d – wychowawca Magdalena Gryszkiewicz

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45matematyka 11j. angielski gr I 17j. angielski gr I 20
28:55 - 9:40matematyka 11wf/wfmatematyka 11wf/wf
39:50 - 10:35j. polski 12plastyka 20informatyka gr II 15j. polski 12matematyka 11
410:45 - 11:30religia 17technika 20matematyka 11historia 17j. polski 12
511:50 - 12:35basenj. polski 12j. ang 4/ j. ang 13religia 2historia 15
612:50 - 13:35basenbiologia 16wf/wfl. wychowawcza 12j. ang. gr II 11/inf gr I 15
713:55 - 14:40muzyka 17j. polski 12geografia 18
814:50 - 15:35wdż 18j. angielski gr II 10

Klasa 6 a – wychowawca Małgorzata Szulist

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45plastyka 20j. polski 5historia 15
28:55 - 9:40technika 20wdż 17wfj. angielski 19
39:50 - 10:35matematyka 11muzyka 17j. angielski 19wf
410:45 - 11:30j. angielski 19wfreligia 12matematyka 11matematyka 11
511:50 - 12:35j. polski 5j. polski 13j. polski 5przyroda 13j. polski 5
612:55 - 13:40matematyka 11zaj. komputerowe 15przyroda 19historia 17j. polski 5
713:55 - 14:40basenprzyroda 16matematyka 11l. wychowawcza 17
814:50 - 15:35basenreligia 19

Klasa 6 b – wychowawca Katarzyna Openchowska

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45matematyka 9muzyka 17wdż 9matematyka 9
28:55 - 9:40j. polski 6j. polski 6matematyka 9matematyka 9j. angielski 20
39:50 - 10:35historia 17religia 17przyroda 13j. angielski 11plastyka 20
410:45 - 11:30j. angielski 10przyroda 9wf ch. / wf dz.przyroda 16technika 20
511:50 - 12:35basenzaj. komputerowe 15religia 11historia 17j. polski 6
612:55 - 13:40basenwf ch. / wf dz.j. polski 6wf ch. / wf dz.j. polski 6
713:55 - 14:40matematyka 9l. wychowawcza 6
814:50 - 15:35j. polski 6

Klasa 6 c – wychowawca Diana Blok

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45matematyka 10j. polski 6plastyka 20j. polski 6
28:55 - 9:40historia 17matematyka 10j. polski 5technika 20j. angielski 13
39:50 - 10:35j. polski 18zaj. komputerowe 15j. polski 5j. angielski 16przyroda 16
410:45 - 11:30j. angielski 18przyroda 16wf ch. / wf dz.matematyka 10religia 6
511:50 - 12:35basenreligia 20historia 19j. polski 6matematyka 10
612:55 - 13:40basenwf ch. / wf dz.muzyka 17wf ch. / wf dz.
713:55 - 14:40matematyka 10l. wychowawcza 17
814:50 - 15:35przyroda 16wdż 5

Klasa 7 a – wychowawca Sławomir Wieloch

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45j. niem. gr. I 5j. fran. 5/j. niem. gr. II 19wf fakultet gr.fizyka 16
28:55 - 9:40j. franc. 18/j.niem. gr II 5matematyka 9j. niem. gr. I 19/biblj. angielski 19matematyka 9
39:50 - 10:35j. angielski 19j. angielski 19historia 16j. polski 6j. polski 6
410:45 - 11:30matematyka 9wfj. polski 6matematyka 9chemia 18
511:50 - 12:35j. polski 6j. polski 6wfbiologia 16muzyka 17
612:55 - 13:40plastyka 20historia 17informatyka 15geografia 18biologia 16
713:55 - 14:40wfgeografia 18religia 9l. wychowawcza 15
814:50 - 15:35wdż 11chemia 11fizyka 17religia 19
915:45 - 16:30wf fakultet gr.

Klasa 7 b – wychowawca Anna Biedrawa

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45j. niem. gr. I 5matematyka 10j. fran. 5/j. niem. gr. II 19wf fakultet gr.
28:55 - 9:40j. franc. 18/j.niem. gr II 5muzyka 17j. niem. gr. I 19/bibl.j. angielski 13fizyka 16
39:50 - 10:35j. angielski 13j. angielski 13matematyka 10matematyka 10j. polski 5
410:45 - 11:30j. polski 5religia 19geografia 18wf chł./wf dz.wf chł./wf dz.
511:50 - 12:35matematyka 10wf chł./wf dz.biologia 16j. polski 5religia 20
612:55 - 13:40biologia 16geografia 18j. polski 5plastyka 20chemia 18
713:55 - 14:40informatyka 15j. polski 5fizyka 17l. wychowawcza 20historia 16
814:50 - 15:35chemia16historia 17
915:45 - 16:30wf fakultet gr.

Klasa 7 c – wychowawca Katarzyna Łachan

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45j. niem. gr. I 5j. fran. 5/j. niem. gr. II 19wf fakultetmatematyka 10
28:55 - 9:40j. franc. 18/j.niem. gr II 5religia 18j. niem. gr. I 19/bibl.
j. angielski 6j. polski 5
39:50 - 10:35j. angielski 16j. angielski 18j. polski 6plastyka 20fizyka 17
410:45 - 11:30chemia 13matematyka 10historia 5wf/wfwf/wf
511:50 - 12:35historia 17wf/wfmatematyka 10geografia 11chemia 18
612:55 - 13:40j. polski 5j. polski 5fizyka 13j. polski 5
713:55 - 14:40matematyka 10muzyka 17biologia 16l. wychowawcza 5
814:50 - 15:35informatyka 15geografia 18religia 9biologia 16
915.45 - 16:30wf fakultet

8 a – wychowawca Iwona Osowska

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45j. francuski 18wf fakultetgeografia 18j. franc 6/j. niem. gr I 16wf fakultet
28:55 - 9:40matematyka 10j. angielski 19historia 16bibl./j. niem gr II 16historia 15
39:50 - 10:35j. polski 5matematyka 10wos 19wos 17religia 19
410:45 - 11:30informatyka 15j. polski 5j .angielski 19j. polski 5j. polski 5
511:50 - 12:35edu. dla bezp. 16chemia 19fizyka 18matematyka 10j. angielski 19
612:55 - 13:40chemia 17religia 19matematyka 10biologia 16matematyka 10
713:55 - 14:40fizyka 18j. niemiecki 10j. polski 5l. wychowawcza 19doradztwo. zaw 18
814:50 - 15:35wf chł.wf dz.wf/wfdoradztwo. zaw 18
915.45 - 16:30j. polski 5

8 b – wychowawca Agnieszka Miszczak

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45j. francuski 18wf fakultetj. polski 6j. franc 6/j. niem gr I 16wf fakultet
28:55 - 9:40matematyka 9j. angielski 13j. polski 6biblioteka/j. niem gr II 16wos 18
39:50 - 10:35j. polski 6matematyka 9geografia 18j. polski 5historia 15
410:45 - 11:30biologia 16historia 17j. angielski 13informatyka 15matematyka 9
511:50 - 12:35chemia 9j. polski 6matematyka 9edu. dla bezp. 15j. angielski 13
612:55 - 13:40fizyka 18chemia 11fizyka 18matematyka 9j. polski 9
713:55 - 14:40religia 13religia 19wos 13l. wychowawcza 9doradztwo. zaw 18
814:50 - 15:35j. niemiecki 5 wf dz./wf chł.wf dz. / biblioteka chł.doradztwo. zaw 18
915.45 - 16:30wf chł.matematyka 9

8 c – wychowawca Renata Słupczyńska

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45j. francuski 18wf fakultetmatematyka 9franc 6/niem gr I 16wf fakultet
28:55 - 9:40edu. dla bezp. 19j. angielski 5geografia 18biblioteka/j. niem gr II 16j. polski 6
39:50 - 10:35informatyka 15wos 5matematyka 9wos 18matematyka 9
410:45 - 11:30j. polski 6j. polski 6j. angielski 15j. polski 6historia 15
511:50 - 12:35fizyka 18historia 17j. polski 6matematyka 9j. angielski 9
612:55 - 13:40matematyka 9matematyka 9biologia 16religia 15religia 20
713:55 - 14:40chemia 16chemia 11fizyka 18l. wychowawcza 16doradztwo. zaw 18
814:50 - 15:35wf chł.j. niemiecki 5wf dz.wf/wfdoradztwo. zaw 18
915.45 - 16:30j. polski 6