Klasa 0 a - wychowawca Ewa Rapacz sala 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
8.15 - 12.00
8.15 - 9.40 - gimnastyka
9.50 - 10.35 - religia
8.15 - 14.00
9.50 - 10.35 - j. angielski
8.15 - 13.15
8.15 - 14.00

8.55 - 13.40


Klasa 0 b - wychowawca Izabela Rogowska (sala "domek")

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
8.15 - 13.00
10.45 - 11.30 - j. angielski
8.15 - 13.00
9.50 - 10.35 - religia
8.45 - 14.35
13.50 - 14.35 - gimnastyka
8.15 - 13.158.15 - 13.00
9.50 - 10.35 - gimnastyka

Klasa 1 a - wychowawca Agnieszka Plichta

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45religia 2edukacja wczesnoszkolna 2religia 2
28:55 - 9:40wfj. angielski 2j. angielski 2
39:50 - 10:35edukacja wczesnoszkolna 2edukacja wczesnoszkolna 2edukacja wczesnoszkolna 2
410:45 - 11:30edukacja wczesnoszkolna 2wfedukacja wczesnoszkolna 2edukacja wczesnoszkolna 2
511:50 - 12:35edukacja wczesnoszkolna 2edukacja wczesnoszkolna 2wfedukacja wczesnoszkolna 2
612.55 - 13.40informatyka 15edukacja wczesnoszkolna 2
713.55 - 14.40edukacja wczesnoszkolna 2edukacja wczesnoszkolna 2
814.50 - 15.35edukacja wczesnoszkolna 2edukacja wczesnoszkolna 2
915.45 - 16.30

Klasa 1 b – wychowawca Gabriela Bieszke

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45edukacja wczesnoszkolna 2edukacja wczesnoszkolna 2
28:55 - 9:40edukacja wczesnoszkolna 2edukacja wczesnoszkolna 2
39:50 - 10:35edukacja wczesnoszkolna 2edukacja wczesnoszkolna 2
410:45 - 11:30wfj. angielski 2wfreligia 2
511:50 - 12:35informatyka 15wfedukacja wczesnoszkolna 2j. angielski 2
612:55 - 13:40edukacja wczesnoszkolna 2edukacja wczesnoszkolna 2edukacja wczesnoszkolna 2
713.55 - 14.40edukacja wczesnoszkolna 2edukacja wczesnoszkolna 2edukacja wczesnoszkolna 2
814.50 - 15.35edukacja wczesnoszkolna 2religia 2edukacja wczesnoszkolna 2
915.45 - 16.30

Klasa 2 a – wychowawca Katarzyna Wilczewska

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45wfj. angielski 4edukacja wczesnoszkolna 4
28:55 - 9:40edukacja wczesnoszkolna 4edukacja wczesnoszkolna 4edukacja wczesnoszkolna 4
39:50 - 10:35edukacja wczesnoszkolna 4edukacja wczesnoszkolna 4edukacja wczesnoszkolna 4
410:45 - 11:30j. angielski 4edukacja wczesnoszkolna 4edukacja wczesnoszkolna 4
511:50 - 12:35religia 8edukacja wczesnoszkolna 4wfinformatyka 15religia 4
612:55 - 13:40edukacja wczesnoszkolna 4edukacja wczesnoszkolna 4
713:55 - 14:40edukacja wczesnoszkolna 4edukacja wczesnoszkolna 4
814:50 - 15:35edukacja wczesnoszkolna 4j. angielski 4
915:45 - 16:30

Klasa 2 b – wychowawca Iwona Leszner

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45religia 4religia 4
28:55 - 9:40edukacja wczesnoszkolna 4j. angielski 4
39:50 - 10:35edukacja wczesnoszkolna 4edukacja wczesnoszkolna 4
410:45 - 11:30wfedukacja wczesnoszkolna 4informatyka 15edukacja wczesnoszkolna 4
511:50 - 12:35edukacja wczesnoszkolna 4j. angielski 6j. angielski 4edukacja wczesnoszkolna 4
612:55 - 13:40edukacja wczesnoszkolna 4edukacja wczesnoszkolna 4edukacja wczesnoszkolna 4
713:55 - 14:40edukacja wczesnoszkolna 4edukacja wczesnoszkolna 4edukacja wczesnoszkolna 4
814:50 - 15:35edukacja wczesnoszkolna 4edukacja wczesnoszkolna 4wf
915.45 - 16.30

Klasa 2 c – wychowawca Joanna Zdunek

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45j. angielski 7edukacja wczesnoszkolna 7edukacja wczesnoszkolna 3
28:55 - 9:40religia 7informatyka 15edukacja wczesnoszkolna 3
39:50 - 10:35edukacja wczesnoszkolna 7edukacja wczesnoszkolna 7edukacja wczesnoszkolna 3
410:45 - 11:30edukacja wczesnoszkolna 7edukacja wczesnoszkolna 7j. angielski 8wf
511:50 - 12:35wfj. angielski 7edukacja wczesnoszkolna 7edukacja wczesnoszkolna 7
612:55 - 13:40religia 7edukacja wczesnoszkolna 7
713.55 - 14.40edukacja wczesnoszkolna 7edukacja wczesnoszkolna 7
814.50 - 15.35edukacja wczesnoszkolna 7edukacja wczesnoszkolna 7
915.45 - 16.30

Klasa 3 a – wychowawca Renata Reszelwska - Ambroziak

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna 7j. angielski 7edukacja wczesnoszkolna 7
28:55 - 9:40edukacja wczesnoszkolna 3edukacja wczesnoszkolna 7religia 7edukacja wczesnoszkolna 7
39:50 - 10:35edukacja wczesnoszkolna 3j. angielski 7edukacja wczesnoszkolna 7edukacja wczesnoszkolna 7
410:45 - 11:30wfj. angielski 3religia 7edukacja wczesnoszkolna 7edukacja wczesnoszkolna 7
511:50 - 12:35edukacja wczesnoszkolna 7informatyka 15wf
612:55 - 13:40edukacja wczesnoszkolna 7
713:55 - 14:40edukacja wczesnoszkolna 7
814:50 - 15:35edukacja wczesnoszkolna 7
915:45 - 16:30

Klasa 3 b – wychowawca Bożena Kosz

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45edukacja wczesnoszkolna 3wfedukacja wczesnoszkolna 3
28:55 - 9:40edukacja wczesnoszkolna 3edukacja wczesnoszkolna 3j. angielski 3
39:50 - 10:35wfedukacja wczesnoszkolna 3edukacja wczesnoszkolna 3
410:45 - 11:30religia 3j. angielski 3edukacja wczesnoszkolna 3edukacja wczesnoszkolna 3
511:50 - 12:35edukacja wczesnoszkolna 3j. angielski 3religia 3edukacja wczesnoszkolna 3edukacja wczesnoszkolna 3
612:55 - 13:40edukacja wczesnoszkolna 3edukacja wczesnoszkolna 3
713:55 - 14:40edukacja wczesnoszkolna 3informatyka 15
814:50 - 15:35edukacja wczesnoszkolna 3
915.45 - 16.30

Klasa 4 A – wychowawca Katarzyna Openchowska

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45przyroda 8j. angielski gr. 1 8matematyka 8j. angielski gr. 2 8j. angieski gr. 1 8
28:55 - 9:40j. polski 8j. polski 8historia 8j. polski 8muzyka 8
39:50 - 10:35lekcja wychowawcza 8matematyka 8j. polski 8matematyka 8j. polski 8
410:45 - 11:30basenprzyroda 8j. ang. gr 1/inf. gr 2.
8/15
wfj. ang. gr 2/inf. gr 1
8/15
511:50 - 12:35religia 8wfplastyka 8matematyka 8
612:50 - 13:35j. angielski gr. 2 8wftechnika 8religia 8
713:55 - 14:40wdż
814:50 - 15:35
915.45 - 16.30

Klasa 4 b – wychowawca Agnieszka Rutkowska

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45przyroda 19muzyka 19j. polski 19matematyka 19przyroda 19
28:55 - 9:40matematyka 19matematyka 19informatyka 15historia 19religia 19
39:50 - 10:35j. polski 19j. angielski 19wfwfmatematyka 19
410:45 - 11:30lekcja wychowawcza 19religia 19wfj. angielski 19j. angielski 19
511:50 - 12:35basenj. polski 19plastyka 19j. polski 19j. polski 19
612:50 - 13:35wdż 19technika 19
713:55 - 14:40
814:50 - 15:35
915:45 - 16:30

Klasa 5 a – wychowawca Justyna Leoniak

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45j. polski 17matematyka 17wf/wfwf/wf
28:55 - 9:40j. angielski 17historia 17geografia 17wf/wfj. polski 17
39:50 - 10:35matematyka 17muzyka 17matematyka 17j. angielski 17j. angielski 17
410:45 - 11:30lekcja wychowawcza 17religia 17j. polski 17historia 17matematyka 17
511:50 - 12:35basenj. polski 17informatyka 15matematyka 17plastyka 17
612:55 - 13:40religia 17j. polski 17technika 17
713:55 - 14:40biologia 17
814:50 - 15:35
915:45 - 16:30

Klasa 5 b – wychowawca Anna Biedrawa

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45matematyka 18historia 18wf/wfwf/wf
28:55 - 9:40biologia 18j. polski 18j. angielski 18wf/wfplastyka 18
39:50 - 10:35lekcja wychowawcza 18j. polski 18religia 18j. angielski 18technika 18
410:45 - 11:30baseninformatyka 15matematyka 18matematyka 18matematyka 18
511:50 - 12:35matematyka 18j. polski 18j. polski 18muzyka 18
612:55 - 13:40religia 18historia 18j. polski 18j. angielski 18
713:55 - 14:40geografia 18
814:50 - 15:35
915.45 - 16.30

Klasa 6 a – wychowawca Małgorzata Wojciechowska

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45historia 5j. polski 5informatyka gr. 1 15j. polski 5wdż 5
28:55 - 9:40muzyka 5j. polski 5j. polski 5j. polski 5lekcja wychowawcza 5
39:50 - 10:35j. angielski 5biologia 5plastyka 5wfmatematyka 5
410:45 - 11:30geografia
5
matematyka 5technika 5wfhistoria 5
511:50 - 12:35matematyka 5religia 5religia 5matematyka 5j. angielski 5
612:55 - 13:40matematyka 5j. angielski 5
713:55 - 14:40wfinformatyka gr. 2 15
814:50 - 15:35wf

Klasa 7 a – wychowawca Monika Soja-Czaja

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45lekcja wychowawcza 11matematyka 11j. angielski 11 plastyka 11
28:55 - 9:40matematyka 11historia 11j. niem 11/j. franc 9/śwbiologia 11matematyka 11
39:50 - 10:35biologia 11j. polski 11j. niem 11/j. franc 9/śwmatematyka 11j. polski 11
410:45 - 11:30j. niem 9/j. franc 11/śwfizyka 11chemia 11fizyka 11j. angielski 11
511:50 - 12:35j. niem 9/j. franc 11/śwmatematyka 11wfreligia 11historia 11
612:55 - 13:40geografia 11j. angielski 11wfj. polski 11muzyka 11
713:55 - 14:40j. polski 11wf/wfreligia 11j. polski 11
814:50 - 15:35chemia 11wf/wfinformatyka 15geografia 11
915:45 - 16:30wdż 11

Klasa 7 b – wychowawca Agnieszka Miszczak

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45matematyka 9biologia 9plastyka 9biologia 9fizyka 9
28:55 - 9:40j. angielski 9fizyka 9j. niem 11/j. franc 9/śwhistoria 9matematyka 9
39:50 - 10:35historia 9matematyka 9j. niem 11/j. franc 9/śwmatematyka 9j. polski 9
410:45 - 11:30j. niem 9/j. franc 11/śwj. polski 9geografia 9j. polski 9wf/wf
511:50 - 12:35j. niem 9/j. franc 11/śwwf/wfmatematyka 9j. angielski 9wf/wf
612:55 - 13:40chemia 9wf/wflekcja wychowawcza 9informatyka 15j. angielski 9
713:55 - 14:40muzyka 9religia 9j. polski 9geografia 9
814:50 - 15:35chemia 9j. polski 9religia 9
915:45 - 16:30

Klasa 7 c – wychowawca Anna Miotk

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45j. angielski gr. 1 6j. angielski gr. 2 6geografia 6j. polski 6j. polski 6
28:55 - 9:40matematyka 6biologia 6j. niem 11/j. franc 9/śwj. polski 6j. ang gr. 2/inf gr. 1 6/15
39:50 - 10:35fizyka 6matematyka 6j. niem 9/j. franc 6/śwbiologia 6historia 6
410:45 - 11:30j. niem 11/j. franc 9/śwj. polski 6j. polski 6religia 6wf/wf
511:50 - 12:35j. niem 11/j. franc 9/śwwf/wfchemia 6fizyka 6wf/wf
612:55 - 13:40lekcja wychowawcza 6wf/wfj. ang gr. 1/inf gr. 2 6/15matematyka 6matematyka 6
713:55 - 14:40chemia 6historia 6matematyka 6plastyka 6j. angielski gr. 1 6
814:50 - 15:35geografia 6religia 6j. angielski gr. 2 6muzyka 6
915.45 - 16:30

Klasa 8 a – wychowawca Iwona Osowska

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45matematyka 13informatyka gr. 2 15j. francuski 13WOS 13informatyka gr. 1 15
28:55 - 9:40matematyka 13j. ang/j. ang 12/13matematyka 13religia 13biologia 13
39:50 - 10:35j. franc 13/j.niem 16wf/wfgeografia 13 historia 13j. ang/j. ang 13/16
410:45 - 11:30fizyka 13wf/wfWOS 13matematyka 13j. polski 13
511:50 - 12:35chemia 13matematyka 13j. ang/j. ang 11/13wf/wfj. polski 13
612:55 - 13:40j. polski 13religia 13j. polski 13wf/wfmatematyka 13
713:55 - 14:40lekcja wychowawcza 13chemia 13historia 13j. polski 13
814:50 - 15:35EDB 13fizyka 13j. polski 13
915.45 - 16:30WDŻ 13

Klasa 8 b – wychowawca Monika Żołądkowska

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45WOS 10WOS 10matematyka 10historia 10
28:55 - 9:40historia 10j. polski 10j. polski 10matematyka 10j. polski 10
39:50 - 10:35fizyka 10wf/wfchemia 10j. polski 10matematyka 10
410:45 - 11:30matematyka 10wf/wfmatematyka 10geografia 10lekcja wychowawcza 10
511:50 - 12:35j. angielski 10EDB 10j. niemiecki 10wf/wffizyka 10
612:55 - 13:40biologia 10matematyka 10religia 10wf/wfj. niemiecki 10
713:55 - 14:40religia 10j. angielski 10informatyka 15j. angielski 10
814:50 - 15:35j. polski 10WDŻ 10
915.45 - 16:30chemia 10

Klasa 8 c – wychowawca Joanna Kowalczuk

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45fizyka 16wf/wfj. franc./j. niem. 16matematyka 16 j. polski 16
28:55 - 9:40j. angielski 16wf/wfWOS 16matematyka 16wf/wf
39:50 - 10:35j. franc/j.niem do świnformatyka 15j. angielski 16WOS 16wf/wf
410:45 - 11:30matematyka 16j. polski 16matematyka 16j. polski 16j. niemiecki 16/j. franc - św
511:50 - 12:35geografia 16historia 16historia 16j. polski 16j. angielski 16
612:55 - 13:40matematyka 16matematyka16j. polski 16biologia 16fizyka 16
713:55 - 14:40EDB 16chemia 16religia 16chemia 16
814:50 - 15:35lekcja wychowawcza 16religia 16WDŻ 16
915.45 - 16:30

Klasa 8 d – wychowawca Magdalena Gryszkiewicz

LekcjaGodzinaponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
18:00 - 8:45j. angielski 12wf/wfj. francuski 12historia 12matematyka (dod) 12
28:55 - 9:40fizyka 12wf/wfmatematyka 12matematyka 12wf/wf
39:50 - 10:35j. franc/j. niem - śwhistoria 12j. angielski 12j. polski 12wf/wf
410:45 - 11:30matematyka 12matematyka 12j. niem/j. franc - śwj. angielski 12biologia 12
511:50 - 12:35religia 12j. polski 12fizyka 12geografia 12matematyka 12
612:50 - 13:35j. niem8/j. fran - śwEDB 12chemia 12religia 12j. polski 12
713:55 - 14:40j. polski 12lekcja wychowawcza 12WOS 12WOS 12j. polski 12
814:50 - 15:35informatyka 15chemia 12