Szanowni Państwo,

informujemy, że od 12 kwietnia rodzice dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 12 lat, wśród których występuje zjawisko problemowego korzystania z nowych technologii będą mogli skorzystać ze specjalistycznej pomocy w ramach programu „Poradzimy w cyfrowym świecie”. Program jest propozycją krótkiej interwencji profilaktycznej realizowanej w formie konsultacji indywidualnych i rodzinnych.
Program obejmuje 3 konsultacje ze specjalistą:
– W przypadku dzieci w wieku 10-12 lat w spotkaniach uczestniczy rodzic z dzieckiem.
– W przypadku młodszych dzieci, w pierwszej konsultacji uczestniczy sam rodzic. Kolejne odbywają się wspólnie z dzieckiem.
Na konsultację można zapisać się telefonicznie:
od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 13:00, pod numerem:   518 014 959 (wypełnienie dokumentów: karty uczestnika oraz zgody RODO odbywa się bezpośrednio przed  pierwszą wizytą).
UDZIAŁ W KONSULTACJACH JEST BEZPŁATNY.