Drodzy Uczniowie,

Przypominam,że od środy nikogo nie powinno brakować w trakcie naszych zajęć zarówno na platformie GSUITE jak i w komunikacji przez e-dziennik lub inne środki przekazu. Każdy musi wykonywać wskazane przez nauczycieli zadania i oddawać je w terminie. W razie problemów sprzętowych proszę o kontakt mailowy z sekretariatem szkoły. Postaramy się pomóc w miarę naszych mozliwości. W przypadku problemów z logowaniem na platformę GSUITE ( dotyczy klas 4-8) proszę o kontakt z paniami Iwoną Osowską i Agnieszką Dobrzycką. Przypominam,że adresy mailowe wszystkich nauczycieli znajdują się na naszej stronie w zakładce DLA RODZICÓW- KONSULTACJE. Wszyscy zdajecie  teraz wielki sprawdzian z odpowiedzialności, również odpowiedzialności za naukę. ZATEM BĄDŹCIE ODPOWIEDZIALNI i stawiajcie się na zdalnych zajęciach.