Oto programy wyborcze pięciu kandydatek na stanowisko Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2020/21. LINK Od poniedziałku do czwartku możecie zadawać pytania wszystkim kandydatkom pod ich wpisami. Wasze pytania będą moderowane (czyli zatwierdzane przez opiekunkę SU codziennie o godzinie 18.00. Po tym czasie dziewczyny będą odpowiadać na Wasze pytania dotyczące ich programów wyborczych, a ich odpowiedzi będą także moderowane i będą ukazywały się  kolejnego dnia.

Pamiętajcie! Macie możliwość wyboru swojego przedstawiciela (a w tym przypadku przedstawicielki) w naszej szkole. Nie bójcie się zadawać pytania, wystarczy kliknąć na „dymek” komentarza pod wpisem każdej z dziewcząt i zadać swoje pytanie.

join us as we celebrate (2)