Sport dla dzieci może okazać się dla pociech torturą, jeśli nie zostanie odpowiednio dobrany.

Dodatkowe zajęcia sportowe powinny rozwijać sprawność fizyczną malca, uczyć go samodzielności, pokonywania coraz większych wymagań, zdrowej rywalizacji, a także… powinny być dla dziecka przyjemnością, aby z radością czekało na kolejne zajęcia.

Trenując jakąś dyscyplinę sportową, dziecko staje się członkiem grupy, otwiera się na innych i znajduje się wśród osób, które łączy ta sama pasja. Aktywność fizyczna dziecka wpływa na jego zdrowie oraz nawyki, także w dorosłym życiu. Jak trafnie wybrać sport dla dziecka?

Działalność klubu wspiera Gmina Gdynia

ZAJĘCIA   UKS  SIEDEMNASTKA

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

(PIŁKA NOŻNA, KOSZYKÓWKA , SIATKÓWKA, PIŁKA RĘCZNA, TENIS STOŁOWY, LEKKA ATLETYKA)

DLA   DZIEWCZĄT Z KLAS 4 i 5               czwartek  14.40 – 15.40           prowadzi Krystyna Parnawska-Wieloch

DLA   CHŁOPCÓW Z KLAS 4 i 5                środa       13.35 -14.35                prowadzi Anna Biedrawa

DLA   DZIEW. I CHŁ. Z KLAS  6 i 7          wtorek     14.35 -15.35             prowadzi Sławomir Wieloch

zapraszamy wszystkich chętnych !!!