Już w najbliższy poniedziałek obchodzimy Światowy Dzień Turystyki .Z tej okazji uczniowie klas 4- 8 wezmą udział w różnych imprezach popularyzujących tę formę spędzania czasu.Klasy 4 wyruszą ze szkoły do rezerwatu Cisowa.  Klasy 4  jadą do Sopotu i będą wędrowały brzegiem morza do Gdyni. Klasa 6 i 7 jadą autokarem do Pucka, następnie udadzą się do Rzucewa. Klasy 8, zgodnie z tradycją naszej szkoły , jadą na Westerplatte.

Ci uczniowie, którzy z różnych powodów wolą zostać w szkole, mają tutaj zapewnioną opiekę. Na takich uczniów z klas 4,5 i 6 o godzinie 8.00 czeka p. Słupczyńska w sali nr 16. Na uczniów klas 7 i 8 w sali 13 będzie czekać p. Luty.

Obiady będą wydawane tego dnia po powrocie z imprezy. Pozostałych uczniów zapraszamy na obiad o godzinie 11.30.

Jak wynika z prognozy pogody, tego dnia ma być ciepło i słonecznie. Rajdy, wycieczki to doskonała okazja do bycia razem. Wszystkim uczniom aktywnie świętującym Światowy Dzień Turystyki  życzymy udanej imprezy i wielu dobrych chwil spędzonych wśród kolegów i koleżanek.