2 czerwca 2017 r. na boisku szkolnym odbyły się kolejne  już Igrzyska Sportowe uczniów klas III.
Wszyscy uczestnicy rywalizowali w biegach na 40m i 300m, skoku w dal oraz rzucie piłeczką palantową. Dodatkową konkurencją drużynową była sztafeta biegowa 8 x 150 m.

W konkurencjach indywidualnych na wyróżnienie zasłużyli:

Zuzia Szadach z III B – dwa złote medale (40m i skok w dal).
Antoni Sielimowicz z IIIB – dwa złote medale (40m i skok w dal).
Marta Mania z IIIA – złoty medal w biegu na 300m i srebrny w  skoku w dal.
Marta Galica z III D i Kacper Sikorski z IIIC nie mieli sobie  równych w rzucie piłeczką palantową, a Maksymilian Bartniak zwyciężył w biegu na 300m w kategorii chłopców.

W prestiżowym wyścigu sztafetowym tak jak i w całych igrzyskach drużynowo zdecydowanie zwyciężyła klasa IIIA, którą do wygranej poprowadziła wychowawczyni – Katarzyna Wilczewska, II miejsce dla klasy IIIB  i III miejsce zajęła klasa IIIC.
Zawodnicy, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca w każdej konkurencji otrzymali z rąk Pani dyrektor Moniki Małyszko  złote, srebrne i brązowe medale, a klasy dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców.
Duże podziękowania należą się starszym kolegom i koleżankom z klas szóstych za pomoc w przeprowadzeniu zawodów, sędziowanie i pełnienie funkcji porządkowych.

Wszystkim medalistom i uczestnikom gratulujemy.