W sobotę 2.lutego po raz kolejny w naszej szkole odbyły się Zawody Modeli Szybowcowych. W tym roku szkolnym brała udział rekordowa liczba uczniów, ponieważ do wspólnych lotów zgłosiło się aż 51 zawodników. W tym roku szkolnym zmagaliśmy się w trzech kategoriach wiekowych tj. kategorii klas 0-I, kl. II-IV oraz V-VIII. Podczas tegorocznych zawodów nie obyło się bez małych kłopotów, ponieważ system komputerowy niektórych zawodników nam odmłodził, zaś innych nieco postarzał. Mimo wszystko dzięki cierpliwości uczestników udało się błąd naprawić i ostatecznie wyłonić 5 najlepszych zawodników w każdej kategorii. A oto lista najlepszych zawodników:

Kategoria klas 0-I: I miejsce-Marianna Baziuk, II miejsce-Mikołaj Pietrzak, III miejsce-Sandra Mrozowska, IV miejsce-Emilia Szczepanik, V miejsce-Natalia Zaleśny.

Kategoria klas II-IV: I miejsce-Marcel Kowalczuk, II miejsce-Paweł Grota, III miejsce-Oliwia Gutkiewicz, IV miejsce-Łukasz Deresiewicz, V miejsce-Bartosz Cymanowski.

Kategoria klas V-VIII: I miejsce-Mikołaj Terlecki, II miejsce-Paweł Pek, III miejsce-Marcel Konopiński, IV miejsce-Maja Bodak, V miejsce-Dariusz Misicki.

GRATULUJEMY !!!