Szanowni Rodzice, Dziadkowie, Uczniowie i Wszyscy Przyjaciele SP 17,

Po przerwie spowodowanej pandemią wracamy do naszego kiermaszu mikołajkowego. Wzorem lat poprzednich w Mikołajki czyli 6.12. ( wtorek) zapraszamy do szkoły. Początek imprezy godz. 17.30.

Rozpoczniemy od zapalenia lampek przed szkołą i na szkolnej choince. Następnie na sali gimnastycznej rozpoczną się występy uczniów. Klasy młodsze i starsze będą prezentowały swoje umiejętności wokalne, teatralne, akrobatyczne i inne. Na korytarzu szkolny będzie można zajrzeć do kawiarenki. Tu liczymy na pomoc Rodziców. Prosimy o przygotowanie dwóch ciast od każdej klasy. Poza skosztowaniem ciast przygotowanych przez rodziców będzie można napić się kawy lub herbaty. Również na korytarzu szkoły będą wystawione stoiska oferujące do sprzedaży wytwory pracy dzieci.

Występy na scenie przerywane będą aukcją rzeczy różnych. Jak w latach poprzednich będzie można wylicytować stroiki przygotowane przez uczennicę klasy IV przy pomocy babci, woreczki wyszywane przez panią od matematyki, serwetkę wydzierganą przez nauczycielkę klas I-III, ozdobę świąteczną przygotowaną przez panią od historii, obrazy nauczycieli i uczniów, a nawet piłkę podpisaną przez zawodników Arki Gdynia. Jest jeszcze wiele innych ciekawych przedmiotów, które pokazują zainteresowania i talenty naszych uczniów i nauczycieli. Dochód z aukcji, kawiarenki i zakupów kiermaszowych przeznaczony jest na urządzenie kącika czytelniczego w szkolnej bibliotece.

Na zdjęciach kilka przedmiotów, które będzie można wylicytować.

Zapraszamy!