Drodzy uczniowie, w naszej szkole działa kółko eTwinning prowadzone przeze mnie. Założenia tego kółka są proste: podczas pracy nad projektami używamy języka angielskiego do komunikacji z uczniami z innych krajów. Język angielski jest uniwersalny, więc nie dość, że poznajemy uczniów z innych krajów w tym samym wieku co my, to jeszcze możemy się z nimi porozumieć i „szlifować” swój  angielski.

 Projekty nie są trudne – właśnie wystartował pierwszy z nich – za zadanie macie wykonać samodzielnie kartkę świąteczną (może być wykonana w domu, lub na zajęciach kółka e-twinning czyli w środę na 7-ej godzinie lekcyjnej) oraz napisać na niej życzenia w języku polskim i angielskim. 

Każda osoba biorąca udział w projekcie otrzyma kartkę od ucznia z zagranicy i przed świętami zabierze ją do domu. Myślę, że miło będzie pokazać taką kartkę rodzinie i przyjaciołom.

Chętnych zapraszam do zgłaszania się do mnie w celu rejestracji uczestników projektu do końca tego tygodnia czyli do 28.X.2016. Uwaga! Ilość uczestników w projekcie jest ograniczona.

Serdecznie zapraszam

Iwona Osowska