Drodzy Rodzice/Opiekunowie,

W związku z przejściem uczniów klas 4-8 na nauczanie zdalne, zostają wstrzymane płatności za obiady na miesiąc listopad 2020r. dla tej grupy dzieci.

O tym, czy wszystkie dotychczasowe odpisy zostaną Państwu zwrócone na konto, czy pomniejszą kwotę do wpłaty w późniejszym terminie (w momencie wznowienia zajęć), poinformujemy Państwa w odrębnej wiadomości.

Rodzice/Opiekunowie uczniów klas 0-III mogą dokonywać wpłat zgodnie z harmonogramem tj. w dniach 26-29 października 2020r. (kwota: 80,00 zł).

Bardzo prosimy, aby każdy, kto dokonywał odpisów (nieobecność wynikająca z choroby, kwarantanny itp.), skontaktował się z sekretariatem szkoły w celu uzgodnienia kwoty odpisu.

Nie wpłacajcie Państwo kwot, które nie mają odzwierciedlenia  w rzeczywistym rozliczeniu (nadpłaty, niedopłaty). Każda taka wpłata to konieczność dokonywania zwrotu albo wykonywania telefonów w celu uzupełnienia brakujących kwot. Przy 300 dzieciaczkach korzystających ze stołówki to ogrom dodatkowej pracy.

Z góry dziękujemy za pomoc.