Miło nam poinformować, że w naszej szkole w dniu dzisiejszym odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Głosowanie rozpoczęło się  o godzinie 8.00 według ustalonego harmonogramu. W tym roku szkolnym „głosem” wszystkich uczniów będzie Agata Kopacz z klasy VIIc a jej najbliższymi współpracownikami będą: Szymon Michlewicz z klasy VIIIb oraz Karol Roman z klasy VIIIc. Wszystkim kandydatom, wyborcom i nauczycielom życzymy  roku owocnego w pomysły i wydarzenia organizowane przez Samorząd Uczniowski.

Serdecznie dziękujemy trójce uczniów którzy pracowali wytrwale podczas wyborów, nadzorowali przebieg głosowania oraz liczyli głosy a także p. Agnieszce Dobrzyckiej, która czuwała nad prawidłowym przebiegiem wyborów oraz nad pracą Komisji.