W konkursie udział wzięło 32 uczniów klas I-III. Najwięcej prac wpłynęło z klasy 1 a, bo aż 9. Wszystkie prace wykonane zostały zgodnie z wymaganiami. Szanowne Jury w składzie p. Katarzyna Samsel, p. Małgorzata Kaczorowska i p. Małgorzata Gończ, miało bardzo trudne zadanie. Prace są piękne i trudno było wyłonić te najlepsze. Po długiej naradzie, zdecydowano nagrodzić aż 16 osób- nagrodami i dyplomami, a pozostali uczestnicy otrzymają drobne niespodzianki- podziękowanie za udział. Wręczenie nastąpi 10 marca podczas apelu porządkowego klas I-III. Nagrody i niespodzianki ufundowane zostały przez Radę Rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Wszystkie prace oglądać można już od dziś w szkolnej galerii w holu szkoły.
Wszystkim uczniom dziękuję za udział, gratuluję zwycięzcom i zachęcam do rozwijania swoich malarskich pasji i zdolności.

Renata Reszelewska


Nagrodzeni z klas pierwszych:
I miejsce- ex aequo- Maja Gałuszyńska z 1 b
I miejsce- ex aequo- Przemysław Dzierżawski z 1 a
II miejsce- Oktawia Olszonowicz z 1 b
III miejsce – ex aequo- Paweł Głogowski z 1 c
III miejsce – ex aequo- Izabela Chabowska z 1 a
wyróżnieni: Sandra Janiak z 1 b oraz Artur Król z 1 a
Nagrodzeni z klas drugich:
I miejsce- Artur Ostas z 2 b
II miejsce – Gabriela Pękala z 2 a
III miejsce- Zofia Osowska z 2 b
wyróżnienie- Pola Pek z 2 a
Nagrodzeni z klas trzecich:
I miejsce- Lena Ruszewska z 3 b
II miejsce -ex aequo – Lilia Jagodzińska z 3 b
II miejsce – ex aequo- Zuzanna Munz z 3 b
III miejsce- Barbara Sebastyańska z 3 a
wyróżnienie- Karol Pękala z 3 c