W dniu 20 maja 2016 r. odbyło się w naszej szkole XIX Małe Gdyńskie Forum Szkolnych Zespołów Teatralnych, w którym wzięło udział 6 zespołów  z gdyńskich szkół podstawowych.

Przedstawienie oceniało jury w składzie:

Aleksandra Wysocka

Urszula Wasiak

Amelia Jenkiewicz

Po obejrzeniu konkursowych spektakli jury postanowiło nagrodzić:

I miejsce – SP nr 26 zespół teatralny ,,Antakcik” za przedstawienie ,, Złodziej czasu”, opiekun zespołu p.Aleksandra Duraj.

Nagroda aktorska – wnuczka Weronika Mańkowska.

Nagroda za :

– ruch sceniczny i oprawa muzyczna – SP nr 29 zespół teatralny ,,Piccolo” ,,Szumem wiatru napisane” opiekun zespołu p. Ewa Szwed.

– ekspresję twórczą i zdolności taneczne -Wiatr,

– rola drugoplanowa – matka SP nr 29 ,

Nagroda zespołowa za grę aktorską- Juliana Bączek, Alicja Brozi – Kaczmarek, Lena Bryll, Maja Małachowska, Kinga Marasek SP nr 17 zespół ,,TAO” ,, Rozterki Zuzy” opiekun zespołu p.Aleksandra Kos- Balcerak.

Nagroda za scenariusz i przesłanie spektaklu: SP nr 17 ,,Gwiazdeczki” ,,Kwiat wiśni” opiekun zespołu p. Renata Reszelewska , p. Joanna Zdunek.

Nagroda za układy choreograficzne – SP nr 21 opiekun zespołu p. Celestyna Uzarewicz.

Nagroda za rolę drugoplanową – Gajowy SP nr 42 opiekun zespołu p. Grażyna Lejman.

Przedstawienia były oglądane przy pełnej widowni. Wszyscy jednogłosnie stwierdzili, że poziom tegorocznych przedstawień był wysoki. Do zobaczenia za rok!