Za nami już XXII Forum Małych Form Teatralnych. W jury zasiedli teatrolodzy: pani Anna Janczewska i pan doktor Karol Dettlaf. Pierwsze miejsce zajął zespół ze Szkoły Podstawowej nr 26 z przedstawieniem ,,Balladyna – historia prawdziwa”. Drugie miejsce zajęli uczniowie z naszej szkoły z zespołu TAO, którzy przygotowali ,,O diabełku, który odważył się śmiać”. Trzecie miejsce zajął zespół ze Szkoły Podstawowej nr 52,  w wykonaniu którego zobaczyliśmy ,,Tajemnicę zaginionego zęba”. Jury wyróżniło również uczniów za role indywidualne między innymi Szymona Hołomeja. Wszystkie przedstawienia były grane przy pełnej widowni zachwyconej tym, że mogą oglądać swoich młodszych i starszych kolegów na prawdziwej szkolnej scenie.