Przed nami ostatni ,,taki” tydzień.

W poniedziałek tj. 10.05. biblioteka zaprasza w godzinach 11.00- 12.30.

Za panią Klebbę mamy stałe zastępstwa. Dochodzi niewielka zmiana- klasy 3a i 3 b poniedziałkowy język angielski mają z panią Wesołowską.

Cały tydzień nie będzie pani Jakubowskiej – Chlewickiej. W poniedziałek klasy są zwolnione. W wtorek klasa 8 a ma doradztwo zawodowe, pozostałe klasy są zwolnione. W środę klasy zwolnione.W czwartek klasa 8 a ma język polski z panią dyrektor Małyszko, pozostałe klasy są zwolnione. W piątek klasa 8 a ma język polski z panią Przybylską, pozostałe klasy są zwolnione.

Dnia 13.05. (czwartek) klasy starsze mające zajęcia z panią Rutkowską są zwolnione.

Od czwartku do 18.05. (wtorku włącznie) klasy mające lekcje z panią Wyrąbkiewicz są zwolnione.

W poniedziałek klasy : 8c, 8b i 7c na godzinach wychowawczych będą uczestniczyły w doradztwie zawodowym z panią Mężeńską.

W środę tj. 12.05. nie będzie pani Kawęckiej (język francuski). Klasy są zwolnione.

Wszystkim naszym Kochanym Uczniom  dedykuję wierszyk:

,,Nie bądź migającą literką,

Pracuj z włączoną kamerką!”