Uczniowie klas 7c, 8a, 8b i 8d właśnie wrócili z 5-dniowej zielonej szkoły. Pierwszego dnia zwiedzili główne zabytki Krakowa (Wawel, Sukiennice, Kościół Mariacki, pomnik Adama Mickiewicza) oraz Rynek Podziemny – Muzeum pod Sukiennicami. Drugi dzień spędzili na spacerze w najdłuższej i największej dolinie tatrzańskiej – Dolinie Chochołowskiej, gdzie podziwiali kwitnące krokusy. Kolejną atrakcją były największe termy podhalańskie – Termy Chochołowskie. Uczestników wycieczki łatwo rozpoznacie w szkole po opaleniźnie zdobytej podczas wyjścia nad Morskie Oko w trzecim dniu wycieczki. W trakcie wyjazdu nie zabrakło wspólnie spędzonego czasu na pieczeniu kiełbasek przy ognisku, integracji i długich rozmów. Czwartego dnia uczniowie wybrali się na Gubałówkę, z której kolejką dostali się do centrum Zakopanego, gdzie zwiedzili Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku oraz słynną ulicę Krupówki. W drodze powrotnej ostatnią atrakcją było zejście do Kopalni Soli w Wieliczce i zwiedzenie Muzeum Żup Krakowskich. Choć wyjazd nie należał do łatwych (w sumie pokonaliśmy ok. 70 km pieszo!), to wszyscy zgodnie twierdzą, że było super. 

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.