Kolejny już raz biegaliśmy „Dla Niepodległej”. W ten sposób uczciliśmy Święto Niepodległości. W tegorocznej edycji startowali uczniowie ze wszystkich klas. Panowała prawdziwie sportowa atmosfera. Doskonały doping, zaangażowanie biegaczy, a nawet pogoda wszystko sprzyjało sportowej rywalizacji. Jeszcze przed biegiem chłopcy z klasy 8c pomogli w dostarczeniu napoi i owoców, które czekały na mecie na uczestników. Pan Mateusz wraz z wolontariuszkami ustawili na trasie pachołki zabezpieczające  przeszkody, które pojawiały się na trasie.  Na linię startu jako pierwsza przybyła klasa 3b. Przed starem odbyła się grupowa rozgrzewka. Uczniowie startowali w kilku kategoriach wiekowych. Liczył się wynik, ale także sam start i pokonanie swoich słabości. Wszyscy dotarli do mety, nikt się nie poddał.

Gratulację dla zwycięzców, wszystkich startujących i organizatorów. Do zobaczenia za rok w kolejnym „Biegu Dla Niepodległej”

W poszczególnych biegach zwyciężyli:

Kl. I – II – Aaron Semenov i Ola Skotniewska

Kl. III – Maksymilian Burzyński i Nina Gałuszyńska

Kl. IV – Tymek Czata i Sandra Mrozowska

Kl. V i VI – Olek Soborski i Miła Borkowska

Kl. VII – Adam Kilarski i Zuzia Grabowska

Kl. VIII – Kacper Becker i Ola Izbicka

Medale dla najlepszych ufundowała Rada Rodziców, a nagrody rozlosowane wśród wszystkich uczestników – dyrektor szkoły.

ZDJĘCIA Z BIEGU ZNAJDZIESZ TUTAJ ORAZ W PONIŻSZEJ GALERII