W piątek 9 listopada 2018 r.  uczniowie naszej szkoły biegiem uczcili rocznicę 100 – lecia odzyskania niepodległości. Około dwustu startujących dziewcząt i chłopców z klas V-VIII miało do pokonania dystanse od 1000 do 1500 m w leśnym terenie nieopodal szkoły. Rywalizacja była emocjonująca i momentami bardzo zacięta, a zawodnicy o jak najlepsze miejsca walczyli do ostatnich metrów. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli bieg, otrzymali pamiątkowe medal, a najlepsi dodatkowo dyplomy. Na trasie gorącym dopingiem wspierali biegnących uczniowie klas czwartych.

GALERIA ZDJĘĆ Z BIEGU TUTAJ

Oto zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

klasy V – Marta Mania i Maks Bartniak
klasy VI – Kinga Żendarska i Oskar Wojciechowski
klasy VII – Ula Miłosz i Kacper Lasek
klasy VIII – Pola Szukała  i Maks Iwański

Gratulujemy!