W piątek 24.05.2024 w godzinach popołudniowych na terenie naszej Szkoły odbył się coroczny Festyn Rodzinny.

W tym roku otrzymaliśmy bardzo silne wsparcie od pobliskiej placówki – Młodzieżowego Domu Kultury za co bardzo dziękujemy. Na scenie odbywały się występy wokalne oraz taneczne, zaś na dziedzińcach szkoły można było dobrze zjeść, zrobić sobie świeczkę z wosku pszczelego, wykonać mandale z włóczki lub lalkę – breloczek, a kto miał ochotę mógł zacząć swoją przygodę z szydełkiem. Dużym powodzeniem cieszył się bookcrossing (czyli wymiana książek), pchli targ, na którym uczniowie naszej szkoły mogli sprzedać swoje nieużywane zabawki i gry a także mega bańki, które cieszyły zarówno tych robiących bańki jak i tych, którzy na nie „polowali”.

Jak co roku nasi uczniowie mieli możliwość wykazania się sprytem, szybkością i zwinnością sportową, a dodatkowo w tym roku także znajomością posługiwania się kodami QR, bo niektóre konkurencie były „zaszyfrowane”.

Festyn uważamy za udany – z resztą sami zobaczcie!

FOTORELACJA