Bardzo dziękuję za tak duże zainteresowanie naszym konkursem Kaligramy. Była to trzecia edycja międzyszkolnego konkursu Kaligramy i kolejny raz ilość prac i ich jakość przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Prace były tak wspaniałe, że w grupie wiekowej klas 4-6 jury zdecydowało przyznać dwie pierwsze nagrody. W każdej grupie wiekowej zdecydowaliśmy się również na dodatkowe wyróżnienia. Bardzo nas cieszy, że mimo dominacji prac anglojęzycznych pojawiły się wspaniałe prace w języku niemieckim oraz francuskim. W konkursie wzięło udział 12 Gdyńskich szkół. A prace nagrodzone zostały wyłonione z imponującej liczby ponad 100 prac.

Nagrody oraz dyplomy wyślemy pocztą lub doręczymy osobiście na początku przyszłego tygodnia. W związku ze zmianą przepisów prawa, rezygnujemy z jednej z wymienionych w regulaminie nagród- Homework Pass, nie ma ona już uzasadnienia. Wszyscy na podium otrzymają dyplomy oraz karty podarunkowe do sklepu Empik.

Prace nagrodzone będą zaprezentowane na pokonkursowej wystawie.

Dziękuję serdecznie Radzie Rodziców przy SP 17 oraz pani Dyrektor Monice Małyszko za ufundowanie nagród.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję i gratuluję zdolnym zwycięzcom, pozostałym uczestnikom oraz szkolnym opiekunom konkursu.

z wyrazami podziwu,

Agnieszka Rutkowska

NAGRODZENI:

klasy 7-8 

I miejsce Denys L. 7DS SP40 

II miejsce Nadia N. 8a SP 26

III Agata R. 7b SP 17

wyróżnienie

Aleksander M. 7c SP 34  

klasy 4-6 

I miejsce Jan C. 6c SP 44

I miejsce Anhelina S. 5c SP 21

II Lena P. 6a SP8

III Oliwia F. 4a SP 8

wyróżnienie 

Marika S. 6a SP 35

klasy 1-3

I m Maja G. 2b SP17

II miejsce  Karolina M. 2c SP 45

III miejsce Ignacy W. kl 2c SP17

wyróżnienie 

Paweł G. 2c SP 17

Galeria nagrodzonych prac: